Pokud jste byli dosud zvyklí pracovat s informačními systémy Microsoft Dynamics NAV (Navision) nebo AX (Axapta) a poohlížíte se po jejich novějších verzích, shrnuli jsme pro vás všechny důležité informace.

Zajímají vás novinky v oblasti technologií Microsoft Dynamics? Potom přijměte naše pozvání na událost roku 2019 Konica Minolta 360 Better Together aneb Společná příprava na IT revoluci. Připraveny jsou tematické prezentace, odborné worskhopy i individuální konzultace s našimi specialisty právě na toto téma. VÍCE INFO A REGISTRACE #KM360

ERP podnikové informační systémy Microsoft Dynamics zavedené v mnoha obchodních a výrobních firmách dostaly významný technologický upgrade. Nyní je najdete v novém kabátě a pod novým názvem v sadě byznys aplikací Microsoft Dynamics 365. Je-li vám blízké téma softwarového řešení Navision neboli NAV, zaměřte svou pozornost na aplikace Dynamics 365 Business Central. Chcete-li pro svou firmu Axaptu neboli AX, ptejte se na Dynamics 365 for Finance and Operations.

Upřednostníte-li individuální poradenství, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi vše projednáme a doporučíme řešení v souladu s potřebami a požadavky vaší organizace.

Co je Microsoft Dynamics 365?

Řešení Microsoft Dynamics 365 tvoří sada podnikových aplikací, z nichž si můžete vybrat právě takové, které budou odpovídat přesně potřebám vašeho byznysu. Jejich cílem je pomáhat v rozvoji a růstu každé firmě, každému zaměstnanci a v každém odvětví.

S Dynamics 365 získáte nadčasové řešení. Technologie Dynamics 365 nikdy nezestárnou, jsou neustále rozvíjeny a inovovány v souladu s aktuálními potřebami firem v každé době.

Dynamics 365 přináší tzv. „chytrý management“. Poskytuje vám absolutní přehled o činnosti podniku přesně tak, jak potřebujete pro jeho úspěšné řízení. V několika jednoduchých krocích si zobrazíte všechna data potřebná pro klíčová manažerská rozhodnutí.

Usnadníte a zjednodušíte svým zaměstnancům práci. Uživatelé technologií Dynamics 365 zvládají svou práci efektivně a rychleji. Rutinní činnosti jsou automatizovány. 

A co víc. Nemusíte již řešit žádné nespolupracující informační systémy. S Microsoft Dynamics 365 máte všechny potřebné procesy propojeny, ať už jde o CRM, ERP, kancelářské aplikace nebo aplikace třetích stran (např. SAP, Pohoda, Money a další).

Dynamics 365 jsou silné technologie v cloudu (online) nebo v kombinaci s on-premise řešením (ve vlastní infrastruktuře). Potřebná data máte dostupná kdykoliv a kdekoliv, ať už ze svého počítače, tabletu či chytrého telefonu. 

Zajímáte se o řešení Microsoft Dynamics NAV?

Nemusíte mít obavy, že staré dobré NAV odchází. Microsoft Dynamics 365 Business Central ho plnohodnotně nahradí a přináší navíc spoustu výhod. Co je nového a v čem jsou rozdíly mezi NAV a Business Central? Přečtěte si více a podívejte se na krátké video představující výhody řešení Business Central v článku Business Central je nová generace Microsoft Dynamics NAV v době digitální transformace

Zajímáte se o řešení Microsoft Dynamics AX?

Systém Microsoft Dynamics AX, tak jak jsme ho dosud znali, se proměnil na Microsoft Dynamics 365 for Finance & Operations. Díky tomu můžete pro svou firmu získat různorodé a variabilní řešení přesně podle svých představ a požadavků. Investujete jen do takových technologií, které zrovna potřebujete a využíváte. Přitom máte k dispozici stále aktualizované a moderní aplikace. Co je nového a v čem jsou rozdíly mezi AX a Finance and Operations? Přečtěte si více a podívejte se na krátké video k tomuto tématu v našem článku Microsoft Dynamics AX se proměnil na Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations

Kontaktujte nás. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a poskytneme více informací.

Rádi se s vámi potkáme také na konferenci představující trendy v oblasti Microsoft Dynamics Konica Minolta 360 Better Together

Konica Minolta 360 Better Together

Přijďte na událost roku 2019 #KM360

Pin It on Pinterest

×