Microsoft Dynamics 365 for Talent spojuje HR v jeden celek

Cloud, Dynamics 365, HR, Human Resources, LinkedIN, Talent

Jakou roli má ve vaší organizaci personální oddělení? Obvykle se má za to, že zpracovává mzdovou agendu, organizuje nábor nových zaměstnanců, plánuje pohovory a zajišťuje další potřebné činnosti pro oblast personalistiky. Přidejme ale ještě něco navíc. Tím největším úkolem HR specialisty je schopnost orientace na trhu práce, budování pověsti dobrého zaměstnavatele, umět oslovit správné lidi a získat je do svého týmu. Potřebuje rychle oslovit a zaujmout, již od počátku efektivně komunikovat a zajistit novým pracovníkům úspěšnou adaptaci ve firmě.

Personální řízení je dnes úzce propojeno s  marketingem. Nabídka práce i poptávka po ní se musí setkat ve správný čas na správném místě. Spokojenost je důležitá na straně zaměstnavatele i zaměstnance.

Není problém, že na trhu nejsou lidé, ale že lidé, které chceme, pro nás ještě nepracují.

(Microsoft HR CZ/SK)

Monitorujte pracovní trh

Podle serveru jobvite.com aktivně hledá práci 15 % lidí, ale 71 % se aktivně či pasivně dívá po nových příležitostech. Až 69 % lidí by nevzalo práci pro zaměstnavatele se špatnou reputací, i když jsou zrovna nezaměstnaní. Náklad na získání jednoho pracovníka může být značný. Důkazem je příklad, kdy nalezení specialisty na pracovním trhu, oslovení, zaujetí, získání a následná adaptace roste až do výše 350 000 Kč.

Pohybujte se na pracovním trhu úspěšně

Pomůže vám kvalitní a ucelené technologické zázemí. Již dávno neplatí, že personalisté potřebují především software pro evidenci docházky a přípravu mezd. Nástroje, které vaše HR ocení, dnes musí umět mnohem více. Tomu je uzpůsobeno řešení Microsoft Dynamics 365 for Talent. Poskytuje patřičný komfort pro kandidáty, zaměstnance i HR specialisty.

Microsoft Dynamics 365 for Talent rozvíjí aktivity pro nábor nových zaměstnanců i pro jejich úspěšný nástup a schopnost adaptability. Podporuje procesy týkající se péče o zaměstnance, systém benefitů, školení, hodnocení výkonu i řízení změn. Navíc nabízí další užitečné funkce pro oblast profesního rozvoje pracovníků nebo pro identifikaci talentu u zaměstnanců a zajištění jejich následného růstu.

Naštěstí nepotřebujete využívat různé nástroje pro správu všech činností. Microsoft Dynamics 365 for Talent nabízí konzistentní a sjednocenou službu pro řízení a správu lidského kapitálu ve všech oblastech personalistiky. Je komfortním řešením pro všechny zúčastněné – kandidáty, zaměstnance, ale zejména pro HR specialisty. Mohou bezproblémově a rychle komunikovat, aktualizovat data v profilu na LinkedIn, plnit úkoly, sledovat a účastnit se školení, snadno zvládnou potřebnou administrativu v oblasti docházky a mezd a mnoho dalších činností.

Podrobnější informace o Microsoft Dynamics 365 for Talent naleznete v našem letáku. Tomuto řešení se rovněž budeme věnovat v dalších novinkách. Sledujte informace od nás v aktualitách nebo vám je můžeme pravidelně zasílat.

Pomůžeme vám s výběrem těch správných nástrojů pro hledání, rozvoj a péči o váš tým. Soustřeďte se na zaměstnance od nástupu po celý jejich životní cyklus ve vaší společnosti s Microsoft Dynamics 365 for Talent. Kontaktujte nás.

 

.

Pin It on Pinterest

×