Vrcholní zástupci společnosti Microsoft představili minulý týden na události Microsoft Business Applications Summit vlnu novinek pro rok 2020. Je jich mnoho, jsou již oficiálně zveřejněny a my se na ně skutečně těšíme. Čekají nás další rozšíření a nemalé možnosti v oblastech využití umělé inteligence a strojového učení nebo smíšené reality (mixed reality).
Budeme vám postupně přinášet užitečné tipy a aktuality ze světa Microsoft Dynamics. Dnes vás informujeme o první velmi významné, kterou je Microsoft AI Builder.

AI Builder je jedinečnou aplikací pro vylepšení pracovních postupů pro každého člena vašeho týmu. Přináší inteligentní automatizaci podnikových procesů za pomoci strojového učení. Můžete jej jednoduše trénovat pro vaše potřeby na vlastních datech.
S AI mohou pracovat všichni zaměstnanci vašeho podniku bez ohledu na jejich technické znalosti. Každý má nyní možnost přidávat funkce umělé inteligence pro zrychlení a usnadnění své práce.

S aplikací AI Builder jednoduše vytvoříte požadovaný pracovní postup, a to krok za krokem a bez kódování díky přednastaveným šablonám.
S AI builderem si usnadníte i ty nejnáročnější úkoly, například zpracování formulářů, podvojné účetnictví, identifikaci položek zboží a výrobků, kontrolu a třídění dokumentů nebo cokoliv dalšího zrovna potřebujete. Ušetřený čas tak můžete věnovat jiným stěžejním činnostem a inovacím pro růst a rozvoj firmy.

AI Builder dodá vašemu byznysu novou energii společně s dalšími aplikacemi Microsoft Dynamics 365. Využitím Microsoft Power Platform a AI builderu si urychlíte svou práci a podnikové procesy díky integraci dat napříč firmou za pomoci služby Společného Datového Modelu (Common Data Service) a dalších klíčových technologií, jakými jsou Microsoft Flow, Power BI a PowerApps.

Jak na to? Rádi s vámi vše projednáme a poskytneme potřebné informace. Neváhejte nás kontaktovat.

AI Builder is now available

 

Technologie Microsoft Dynamics se vyvíjí obrovskou rychlostí díky komunitě IT profesionálů zapálených pro vlastní práci. Neustálá vylepšení a inovace aplikací Microsoft Dynamics 365 poskytují stále širší možnosti pro přizpůsobení technologického vybavení každé společnosti v každém odvětví a pro každého pracovníka.
Další novinky přineseme z oblastí PowerApps Portals, automatizace plánování zdrojů, Sales Insights, Product Insights, Mixed Reality, Guide a další.
Přihlaste se k odběru měsíčního newsletteru, ať vám neunikne nic ze světa moderních podnikových technologií.

Pin It on Pinterest

×