AUTOSCAN mění sklady v moderní pracoviště

Automotive, Mobilní sklad

Čárové kódy ve skladu? I s těmi to umíme. Patří-li vaše společnost mezi servisní střediska a prodejce autodílů, právě jste objevili AUTOSCAN. Ne, není to obyčejná čtečka čárových kódů pro práci s položkami ve skladu. Je to řešení vskutku neobyčejné. V čem?

Čas jsou peníze?

No jistě. Práce ve skladu obnáší mnoho činností, kontrolu dostupnosti zboží, příjem a výdej zboží či materiálu na sklad a ze skladu, přesuny uvnitř skladu nebo mezi sklady. A co teprve ty zdlouhavé a náročné inventury? Je toho hodně. A vaši zákazníci se tak často setkávají s uštvaným a unaveným pracovníkem. Ale jak jim vykouzlit úsměv na tváři? Tedy vašim lidem a tím i klientům? Zjednodušte jim to.

Spokojenost firem, které již AUTOSCAN využívají, je dle jejich slov zapříčiněna především urychlením práce ve skladu. Jejich tým nyní pracuje mnohem progresivněji. Čas strávený běháním mezi policemi a počítačem pominul. Čtečky čárových kódů jsou kompatibilní s mobilním zařízením, tedy telefonem či tabletem. Data jsou online propojena s vaším DMS (Dealer Management System).

Aktuální data máte vždy k dispozici, můžete s nimi pracovat kdykoliv a kdekoliv. Šetříte nejen svůj čas, ale i peníze.

A co to zjednodušení?

Obsluha mobilního řešení AUTOSCAN je snadná. Nepotřebujete žádné dlouhé vysvětlování nebo školení. Ovládání aplikace je intuitivní a obdobné práci s chytrým telefonem. Po naskenování čárového kódu se například automaticky otevře potřebné menu a provede uživatele pracovním postupem.

Všechna data jsou propojena s vaším stávajícím informačním systémem. Při naskenování autodílu se tak například zobrazí všechny související informace uložené v DMS (popis, značka, množství apod.).

A dnes již samozřejmostí je odbourání zbytečného papírování. Všechny přehledy zobrazíte ve vašem mobilním terminálu. Máte přece ekologické řešení. Nic zbytečně netisknete.

Chybovat je lidské?

Ale ne, když máte AUTOSCAN. Nastavení potřebných pracovních postupů a výstrah varuje pracovníka při nesprávném zadání, například o chybném umístění nebo množství jednotek. Základem moderního řešení skladového hospodářství jsou bezdrátové sítě, ruční mobilní terminály a bezproblémová práce s čarovými kódy.

Rychlejší, kvalitnější a přesnější. Takové jsou sklady budoucnosti. Technologie, které firmám skutečně pomáhají. Technologie, které pomáhají firmám v rozvoji a přivádí zákazníky. Spokojené zákazníky.  Mezi takové patří i AUTOSCAN. Řekneme vám, jak to funguje v praxi. Kontaktujte nás.

Pin It on Pinterest

×