Nemusíte mít obavy, že staré dobré NAV odchází. Microsoft Dynamics 365 Business Central ho plnohodnotně nahradí a přináší navíc spoustu výhod.

Moderní řešení pro moderní podniky, takové je Microsoft Dynamics 365 Business Central. Software zahrnující vše pro podnikový management pomáhá společnostem propojit finanční a provozní řízení, obchod, služby i marketing. Výsledkem je zlepšení firemních procesů a fungování organizace, posílení interakce se zákazníky a podpora správného manažerského rozhodování. Dynamics 365 Business Central, poháněný silou cloudu, plně nahrazuje svého předchůdce ERP Microsoft Dynamics NAV. Jeho základem je řada důvěryhodných, bezpečných a prověřených technologií, které již mnoho let slouží milionům uživatelů po celém světě.

Microsoft Dynamics NAV vs. Business Central

Rozdíly nehledejte. Ve skutečnosti neexistuje jasná dělící čára mezi systémy Microsoft Dynamics NAV a Dynamics 365 Business Central. Microsoft Dynamics 365 Business Central řešení NAV plnohodnotně nahrazuje a přináší navíc spoustu výhod. Jsou to technologie, které rostou nad rámec účetního systému tak, jak jste ho dosud znali. Business Central poskytuje komplexní IT zázemí pro správu vašeho podniku. 

Snadno se používá a zcela se přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům zejména v následujících oblastech:

  • Rychlá a přesná správa financí
  • Automatizace řízení dodavatelských řetězců 
  • Plná kontrola nad nákupními procesy
  • Zrychlení a zlepšení služeb zákazníkům
  • Maximalizace obchodních příležitostí
  • Projektové řízení, harmonogramy a rozpočty pod kontrolou
  • Optimalizace výrobních a skladových procesů
  • Řízení a minimalizace nákladů
  • Bezpečnost, ochrana dat a soulad s podmínkami GDPR
  • Mobilita pro práci vás i vašich zaměstnanců

Vyberte si své řešení podnikových technologií. Upřednostníte-li osobní schůzku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi vše projednáme a doporučíme řešení v souladu s potřebami a požadavky vaší organizace.

Pin It on Pinterest

×