Řešení chytrých brýlí nové generace pomáhá pracovníkům se specifickými dovednostmi a pracovními postupy. Umožňuje rychleji přistupovat k informacím a tím dosáhnout vyšší efektivity práce.

Konica Minolta představuje jedinečné brýle AIRe Lens, které pomáhají zaměstnancům a technikům nejen rychleji zvládnout pracovní postupy, ale i zvýšit efektivitu a výkonnost jejich práce.

Ke zefektivnění a zrychlení servisního zásahu využívají AIRe Lens online přenosu mezi servisním pracovníkem na místě a specialistou, který z centrály pomáhá se směrováním přítomného technika za pomoci obrazu a audio komunikace. Odborník na centrále jasně vidí na své obrazovce vše, co vidí kolega před sebou, a je tak schopen ho skrze brýle podrobně provést servisním zásahem. V průběhu má možnost do obrazu promítaného v brýlích zakreslit poznámky a zrychlit tím celý postup práce.

Online přenosem zároveň odpadá zbytečné a pomalé čtení papírových manuálů, které servisní techniky často zdržuje. Technologie AIRe Lens tyto staré postupy nahrazuje, šetří nejen čas technika v místě zásahu, ale nechává mu také volné ruce pro manipulaci.

 

AIRe Lens pomáhají v době, kdy je nedostatek kvalifikovaných pracovníků

Novinku také ocení podniky při adaptaci a zaškolení zaměstnance. AIRe Lens jsou dobře využitelné i během navigace seniorního pracovníka, kterému byla svěřena méně frekventovaná činnost, díky řešení chytrých brýlí ji zvládne jako by byla jeho každodenní náplní práce. Výsledkem je zrychlení práce a snížení chybovosti.

Pro více infomací nás kontaktujte.

Pin It on Pinterest

×