Chytré brýle zefektivňují výrobní procesy

Human Resources, Smart Glasses

Smart Glasses a jejich využití v oblasti digitalizace výroby a servisu představil Radek Beránek, Sales Manager ze společnosti WEBCOM, na 14. ročníku konference Manufacturing Management Forum 2017. Ve své prezentaci shrnul první výsledky z pilotních projektů a představil přínosy řešení. Zároveň pozval účastníky konference, aby si sami vyzkoušeli chytré brýle, které na akci přivezl.

Řešení Smart Glasses od společnosti Konica Minolta je určené pro oblast výroby, montáže a servisu. Jejich využití významně zvyšuje produktivitu práce a vede k úspoře nákladů zejména v oblastech montáže složitých technologických celků, v logistice a ve výstupní kontrole. Chytré brýle také usnadňují a zrychlují proces zaškolení nových zaměstnanců. Pokud vás naše řešení zaujalo, neváhejte nás kontaktovat.

Radek Beránek a Smart Glasses

Pin It on Pinterest

×