Konica Minolta IT Solutions Czech nabízí prověřený CRM systém pro Automotive

Automotive, CRM, Dynamics 365, Inovace, Konica Minolta IT Solutions CZ, Marketing, Obchod, Řízení vztahů

 

Automotive CRM je komplexním nástrojem pro řízení prodejních a poprodejních procesů, který zároveň umožňuje koordinaci marketingových aktivit. Pro dealerství a autoservisy je klíčové sledování jejich zákazníků a eliminace nepřehledných procesů zasahujících do plynulého chodu firmy.

Mějte dokonalý přehled o chování zákazníků

Moderní společnosti v dnešní době stále více vnímají nutnost sledování chování stávajících zákazníků. V rámci monitoringu zvyšujících se požadavků trhu je ideální využít řešení Automotive CRM, které patří mezi nejmodernější nástroje pro správu klientů.
Vaši prodejci budou mít kompletní přehled o potřebách stálých klientů a budou jim tak moci nabídnout konkrétní služby.

Snadné hlídání naplánovaných aktivit

Předvídejte potřeby zákazníků a nabídněte jim své služby dřív, než je budou potřebovat. Poskytněte jim celou šíři svých služeb s Automotive CRM, které za vás hlídá veškeré naplánované aktivity a přináší razantní zlepšení obchodní komunikace. Spolehlivě tak předchází možným problémům a stížnostem se strany zákazníka.

 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Pin It on Pinterest

×