Dynamics 365 spojuje systémy, data i zaměstnance

CRM

Dynamics 365 propojuje CRM a ERP systémy s dalšími praktickými aplikacemi v online prostředí. Svůj software můžete rozšiřovat a rozvíjet dle aktuálních potřeb. Ty nejlepší informační systémy Microsoftu jsou nyní online za cenu pronájmu (SaaS – Software as a Service – Software jako služba). Poskytují tak nekonečné možnosti pro všechny společnosti – malé, středně velké firmy i největší korporace.

Tyto inteligentní podnikové aplikace jsou přizpůsobeny pro každé odvětví a každou firmu, pro každého člena týmu a jeho práci. Nový zákaznicky orientovaný model umožňuje vytvořit informační systém přesně tak, jak chcete, a koupit jen funkce, které potřebujete. Dynamics 365 bourá bariéry mezi lidmi, usnadňuje spolupráci, zvyšuje efektivitu a urychluje obchodní procesy. Členové týmu mají přístup ke všem údajům potřebným pro úspěšnou práci. Data jsou dostupná online kdykoliv, kdekoliv a z jakéhokoliv mobilního zařízení, i v lokalitách bez dostupnosti internetu.

Dynamics 365 je cloudové řešení nové generace. Je postaveno na společném datovém modelu a aplikační platformě Azure. Tak je zajištěna jednotnost, interoperabilita a rozšiřitelnost v přirozené integraci s Office 365 a dalšími aplikacemi Microsoft. Uživatelské prostředí aplikací je známé, intuitivní a hodnoceno jako velmi přívětivé. Díky tomu již není třeba řešit nákladná propojení produktů rodiny Microsoft Dynamics.

Obáváte-li se o svá data, tak věřte, že při volbě Dynamics 365 budou v bezpečí. Úroveň zabezpečení dat je mnohonásobně vyšší v porovnání s provozem vlastní infrastruktury v běžné firmě. Maximální zabezpečení datových center a bezpečnost internetu je navíc jedním z důležitých poslání týmu odborníků společnosti Microsoft. Přejdete-li z klasického on-premise řešení do online prostředí, získáte více funkcionalit zdarma.

Dle oficiálního vyjádření společnosti Microsoft bude Dynamics 365 k dispozici již v letošním roce. Funkcionalita vázaná výhradně pro Českou republiku bude následovat v nejbližším období. Další informace včas uveřejníme.

Pro zodpovězení dotazů a konzultace při výběru toho nejlepšího řešení pro Vás neváhejte kontaktovat naše specialisty.

Společnost WEBCOM a. s. patří mezi největší a nejvýznamnější partnery Microsoft pro oblast podnikových informačních systémů. Díky přístupu k nejmodernějším technologiím, vývojářským nástrojům a metodám implementace softwarových produktů poskytuje ta nejlepší řešení na míru. Dodává jedinečná řešení pro oblasti financí, obchodu a marketingu, zákaznického servisu, řízení techniků v terénu, call center, výroby a projektového řízení. WEBCOM a.s. je lídrem na českém trhu v nabídce Microsoft Dynamics.

Pin It on Pinterest

×