Dynamics 365 spojuje ty nejlepší technologie Microsoft

Dynamics 365

Vysněným cílem vždy bylo převratně změnit způsob práce. S tím, jak technologie přetvářejí svět kolem nás, mění nové příležitosti způsob podnikání. Tento vývoj, označovaný jako digitální transformace, slibuje, že organizacím zajistí nové, výjimečné možnosti, jak oslovit zákazníky, zvýšit produktivitu zaměstnanců, optimalizovat provoz a inovovat produkty. Jak s touto revoluční změnou udržíte krok?

V Microsoftu věří, že to umožní převratné technologie. A co kdybychom dokonale propojili obchodní aplikace používané u služeb zákazníkům s aplikacemi pro prodej nebo pro zajištění služeb u zákazníků se softwarem pro komunikaci a spolupráci?

Odpovědí na tuto otázku je Microsoft Dynamics 365. Inteligentní obchodní aplikace nové generace v cloudu, které odstraňují izolovanost CRM a ERP, integrují známé, každodenně používané nástroje podporující produktivitu, jako je Outlook a Excel. Plně využívají možností řešení Microsoft, jako jsou Advanced Analytics, Power BI a IoT, s výkonem a zabezpečením systému Azure. Tyto moderní nástroje vám umožní snížit náklady na integraci a zkombinovat tyto modulární obchodní aplikace, které přímo řeší potřeby digitální transformace.

Ve společnosti Sandvik Coromant jsou nadšení z toho, jak Dynamics 365 všechny systémy propojuje. Toto řešení přináší novou úroveň dokonalosti. Microsoft Dynamics 365 spojuje ty nejlepší technologie Microsoft. Pomáhá urychlit digitální transformaci, plnit měnící se potřeby zákazníků a využívat obchodní příležitosti nové doby.

Zdroj: Microsoft

Pin It on Pinterest

×