Efektivní marketingová komunikace firmy

Azure, CRM, Dynamics 365, ERP, Marketing, Office 365

Profesionální marketingová aplikace přináší sjednocenou a komplexní zákaznickou profilaci jako základ pro integrovanou, vícekanálovou marketingovou komunikaci. Zajistí také správné cílení, zaujetí, snadné měření a vyhodnocení marketingových aktivit.

Vždy, když pořádáte akci pro klienty, potřebujete shromáždit data jak o stávajících, tak i potencionálních zákaznících. Zapomeňte na všechny papírové formuláře, které jsou vždy nekompletní, nečitelné nebo se poztrácejí.

Marketingový manažer před akcí několika jednoduchými kroky vytvoří potřebný formulář a nahraje ho do zařízení (např. tabletu), které používají vaše hostesky či asistentky. Ty pak sesbírají data od všech příchozích a vy máte k dispozici tato data online. Okamžitě tak rozpoznáte, pokud přichází neznámý host – tedy potencionální zákazník.

Namítnete, že nemusí být všude spolehlivé připojení k internetu, ale s tím si naše řešení snadno poradí při sběru dat offline.

Systém vás také upozorňuje, u kterého ze zákazníků se dostává zboží, které od vás nakoupil, ke konci životnosti. Marketingové oddělení obratem zasílá nabídku na míru šitou potřebám tohoto klienta. Nabízíte tak své produkty v ideální čas a personifikované konfiguraci.

Poté zbývá už jen zkontrolovat výsledky rozesílání e-mailingu pro zjištění spokojenosti. Ten byl díky propojení s ekonomickým systémem automaticky zaslán poté, co byla zásilka zboží doručena.

Používáním řešení od WEBCOMu získáváte inteligentní nástroj pro jednoduchou a efektivní komunikaci se stávajícími a potencionálními zákazníky.

WEBCOM CRM řešení pro marketing poskytuje komplexní marketingové aktivity pro oslovení a získávání zákazníků a posílení jejich povědomí o značce, službách a produktech.

Dynamics 365 – žijte svou budoucnost hned

Řešení je postaveno na společném datovém modelu a aplikační platformě Azure. Zajišťuje tak jednotnost, interoperabilitu a rozšiřitelnost v přirozené integraci s Office 365 a dalšími aplikacemi Microsoftu. Dynamics 365 propojuje CRM a ERP systémy s dalšími praktickými aplikacemi v online prostředí a software pro řízení firmy tak můžete rozšiřovat a rozvíjet za cenu pronájmu (SaaS – Software as a Service – Software jako služba) podle aktuálních potřeb.

Vytvořte si informační systém přesně tak, jak chcete, a kupujte jen funkce, které potřebujete.

Pin It on Pinterest

×