Firemní procesy už poběží jako na drátku

CRM, Marketing, Obchod, Servis v terénu, Zákaznický servis

Definování firemních procesů je nyní snadnější než kdykoliv dříve. Žádná z vašich skvělých obchodních příležitostí již nikdy neupadne v zapomnění, všechna přání svých zákazníků vyřídíte rychle a s přehledem, terénní pracovníci včas vyřeší každou zakázku a marketing poběží jako na drátku. Nemusíte totiž zdlouhavě vytvářet navazující aktivity v CRM, každý krok složitě zapisovat a nastavovat. Soustřeďte se na obchod, péči o zákazníka a získání těch nejlepších referencí.

Díky jednoduchému Drag&Drop editoru si jednoduše nadefinujete jednotlivé kroky, podmínky a závislosti. Tak budete mít potřebné obchodní procesy přednastaveny.

Grafický výstup jednotlivých procesů (např. pro potřeby certifikace ISO nebo jiných interních auditů) exportujete kliknutím na ikonu „snímek“. Používáte-li stejné výstupy opakovaně, nastavíte si je při prvním použití, uložíte a pak jednoduše zopakujete přednastavené parametry pokaždé, kdy je budete potřebovat. Složité konfigurace systému jsou pasé, využívejte chytré podnikové aplikace.

 

Zajímá Vás více? Přijďte si nás poslechnout na některý z našich seminářů anebo nás kontaktujte.

Dratek_novinka

Pin It on Pinterest

×