Jakou oblast potřebujete řešit?

(Můžete vybrat více možností!)

EKONOMIKA
A ÚČETNICTVÍ

?
Má vaše společnost vlastní účetní oddělení? Vystavuje faktury, zaúčtovává položky a generuje finanční výstupy? Zaklikněte tuto možnost.

NÁKUP, PRODEJ,
FAKTURACE

?
Máte externí účetnictví a potřebujete pouze vystavovat základní účetní doklady jako příjemky, výdejky, podklady k fakturaci a podobně? Zaklikněte tuto možnost.

SKLADOVÉ
HOSPODÁŘSTVÍ

?
Hledáte řešení, jak efektivně pracovat se skladem, jak naskladnit a vyskladnit zboží, jak zboží objednat apod? Zaklikněte tuto možnost.

ŘÍZENÍ
VÝROBY

?
Vyrábí vaše společnost fyzický produkt a vy hledáte řešení, jak nastavit nebo optimalizovat tuto výrobu? Zaklikněte tuto možnost.

VYKAZOVÁNÍ
PRÁCE

?
Vykazuje váš interní nebo externí tým svůj odpracovaný čas na projektech a potřebujete rychle generovat podklady k fakturaci, hodnotit jejich produktivitu a efektivitu, výtěžnost jednotlivých zdrojů nebo vyhodnocovat efektivitu zakázek a projektů? Zaklikněte tuto možnost.

ŘÍZENÍ OBCHOD.
TÝMU

?
Plánovaní obchodu z pohledu obchodní pipeline a forecastu je komplexní. Pokud řešíte, co dělají vaši obchodníci, na čem pracují a zda uzavřou své obchodní příležitosti včas, zaklikněte tuto možnost.

ZÁKAZN. SERVIS
V TERÉNU

?
Máte techniky v terénu, a dispečink není dost efektivní? Zákazníci nejsou spokojení s rychlostí smluvního servisního zásahu, instalace či údržby? Zaklikněte tuto možnost.

KONTAKTNÍ
CENTRUM

?
Přijímáte požadavky přes telefon, e-mail nebo další kanály jako sociální sítě, a zákazníci nejsou spokojeni s dlouhotrvající komunikací ohledně jejich požadavku či poptávky? Zaklikněte tuto možnost.

EVENT
MANAGEMENT

?
Připravujete výstavy, zákaznické večírky, konference a potřebujete vyřešit celý proces od pozvání klientů až po zpětnou vazbu na konci, včetně fakturace a vyhodnocení efektivity podle počtu získaných zájemců? Zaklikněte tuto možnost.

REPORTING
V REÁLNÉM ČASE

?
Už nechcete úkolovat celé oddělení, které tvoří data pro data, a hledáte, jak to vyřešit? Zaklikněte tuto možnost.

MOBILNÍ
APLIKACE

?
Zaměstnanci jsou v terénu a ne vždy mají přístup k internetu. Ale jak to udělat, aby měli potřebná data u sebe a mohli klidně pracovat přímo u zákazníka a vědět o něm potřebné informace? Zaklikněte tuto možnost.

PARTNERSKÝ
PORTÁL

?
Komunikace s partnerským kanálem může být velmi náročná a my to víme! Ukažte partnerům potřebné informace o jejich případech, fakturacích a hodnocení přes chráněné rozhraní portálu propojeného skrze ostatní systémy společnosti. Zajímá vás to? / Chcete vědět víc? Zaklikněte tuto možnost.

SDÍLENÍ DOKUM.
VE FIRMĚ

?
„Jedna pravda!” To není snadný úkol, když každý pracuje na jiném dokumentu, jiné verzi a jednotlivé dokumenty jsou uložené na počítačích zaměstnanců, kde se ztrácejí v ohromné struktuře adresářů… Chcete vědět, jak na to? Zaklikněte tuto možnost.

E-MAILY, CHATY VIDEO-
-KONFERENCE

?
Komunikace ve firmě je základ. Jak na to lépe? Zaklikněte tuto možnost.

MS OFFICE (365)

?
Bez nástrojů jako Word, Excel, PowerPoint už společnosti prakticky nemohou žít, ale co když váš Outlook může pracovat proaktivně pro vás a řešit ukládaní dokumentů na jeho místo, delegovat úkoly podle projektů nebo dokonce proaktivně nabízet další kroky v komunikaci se zákazníkem? Zaklikněte tuto možnost.

Máte ve firmě nějaký SW, který chcete zachovat a napojit jej na nové řešení?

Máte zahraniční pobočky nebo plánujete expanzi do zahraničí?

Vnímáte Microsoft Cloud jako přínos pro řízení vašeho byznysu?

Informace k Poptavce