Frankfurtský autosalon nejsou pouze nová auta

Automotive, Future now

Nedávno proběhl již 67. ročník mezinárodní automobilové výstavy Autosalon Frankfurt, kterou letos provázelo výstižné heslo „Future now“. Klíčovým tématem tohoto roku byla, kromě ukázky nejnovějších počinů jednotlivých výrobců vozidel, transformace automobilového průmyslu, kde hlavní slovo mají elektrická mobilita, autonomní řízení, celková digitalizace a koncepty mobility pro města budoucnosti.

Paralelně s těmito tématy je věnováno hodně prostoru také oblasti, která bývá zákazníkům často na první pohled skryta. Jedná se o nástroje pomáhající dealerům a servisním místům v péči o jejich klienty, kteří mají stále vyšší požadavky na úroveň a kvalitu služeb, jež dostávají. Dnešní zákazník vyžaduje mnohem proaktivnější přístup a očekává perfektní znalost svých požadavků jak na straně prodejce, tak i servisu.

Právě těmto tématům, včetně praktických ukázek, se blíže věnujeme na listopadových seminářích, které pro vás WEBCOM připravil. Pojďte se společně s námi podívat na koncept autosalonu blízké budoucnosti a prodiskutovat výzvy, které oblast automotive čekají, a jak jim úspěšně čelit.

 

Pin It on Pinterest

×