Jak objevit ty nejlepší a pečovat o ně?

Automotive, Dynamics 365, Field Service, HR, Human Resources, LinkedIN, Talent

Míra nezaměstnanosti v České republice pokračuje v klesající tendenci a na konci prvního kvartálu 2018 se ustálila na hodnotě 3,5 %. Proti tomuto číslu stojí parametr volných míst, kterých bylo evidováno na konci března téměř čtvrt milionu. Situace na českém trhu práce se tak stává čím dál napjatější, což se projevuje také v hledání efektivnějších způsobů získávání nových zaměstnanců.

HR týmy jsou pod obrovským tlakem. Jak správně identifikovat a zaplnit nábory kvalifikovanými kandidáty? Microsoft Dynamics 365 for Talent jim významně usnadňuje a zrychluje celý tento proces.

Níže najdete celý článek. Nebo si ho přečtěte v červnovém vydání časopisu Komora na straně 37.

(Komora, 06/2018)

Pin It on Pinterest

×