Kalendář a kontakty z Google nyní v Outlooku

Dynamics 365, Outlook

Nejen poštu, ale nyní i kalendář a kontakty z Googlu můžete mít ve svém Outlooku. Microsoft oznámil podporu oblíbených aplikací sice zatím jen u aplikace Outlook pro Mac, ale v horizontu několika týdnů se dočkají také uživatelé Office 365.
Správa poštovní schránky Gmail byla již aplikací Outlook podporována. Nyní však přináší propojení s Googlem další užitečné funkce. Novinka v podobě synchronizace s Google kalendářem a kontakty umožňuje provádět všechny hlavní činnosti (např. přidání, editace a mazání událostí, schůzek či vizitek) přímo v Outlooku. Provedené změny se ihned aktualizují napříč všemi zařízeními uživatele, tedy v počítači s Windows, v iPhone nebo v Androidu.

Nejlepší a nejrozšířenější funkce Outlook byly zatím dostupné jen pro uživatele s e-mailovou adresou Outlook.com, Office 365 nebo Exchange. S novými aktualizacemi mají možnost využití některých pokročilých funkcí také uživatelé Gmailu na Macu. K dispozici je například Focus Inbox, inteligentní třídění doručené pošty a přidávání priorit jednotlivým zprávám. Novinka rovněž přinesla zjednodušení plánování soukromých a pracovních událostí v kalendáři.


Zahájení spolupráce Google aplikací s Outlookem je skvělou zprávou. Microsoft bude do budoucna Outlook v těchto oblastech nadále rozšiřovat a rozvíjet. Zatím se z novinky mohou těšit uživatelé Insider Fast programu. Dostupnost pro Office 365 bude následovat a my se již nyní těšíme na další aktualizace.
Sledujte naše novinky a využívejte nejnovější technologie Microsoft mezi prvními.

Zdroj:

https://blogs.office.com/2017/03/01/outlook-2016-for-mac-adds-support-for-google-calendar-and-contacts/

 https://www.letemsvetemapplem.eu/2017/03/06/microsoft-outlooku-mac-pridava-podporu-kalendare-google-kontaktu/

Pin It on Pinterest

×