Konference Inspire 2017 ve znamení Microsoft 365 pro malé i velké firmy ve Washingtonu DC

Dynamics 365, Microsoft Dynamics 365 for Business, Microsoft Dynamics 365 for Enterprise, Office 365

Ve Washingtonu právě probíhá jedna z nejdůležitějších událostí dynamického IT světa. Celosvětová konference Microsoft Inspire 2017 přináší mnoho novinek nejen partnerům společnosti, ale i zákazníkům z celé planety. WEBCOM na této akci samozřejmě nesmí chybět. Přinášíme vám nejvýznamnější novinky, které se právě teď na konferenci představují.

Jednou z nejzásadnějších informací je oznámení dostupnosti služeb Microsoft 365 také pro malé a středně velké organizace. Satya Nadella (CEO společnosti Microsoft) představil nabídky pro firmy všech velikostí. Velkým podnikům je určena edice Microsoft 365 for Enterprise. Pro menší a středně velké firmy je připravena služba Microsoft 365 for Business.

Microsoft tak naplňuje svou vizi umožnit každé společnosti a každému člověku využití nejmodernějších technologií. Cílem je usnadnit lidem práci i život kdekoliv ve světě a to i tam, kde to dosud nebylo možné nebo dosažitelné.

Microsoft 365 je spojením čtyř pilířů. Probouzí lidskou kreativitu. Napomáhá práci v týmu. Jednoduše propojuje celý ekosystém společnosti Microsoft. Vše je opatřeno inteligentním zabezpečením a ochranou dat.

Co ve zkratce přináší jednotlivé edice?
Microsoft 365 for Enterprise primárně spojuje využití Office 365 E3 a E5, Windows 10 Enterprise a dalších služeb. Důležitá je například služba Enterprise Mobility & Security, která se postará o bezpečnost vašich dat. Celé řešení se připravuje na splnění legislativních podmínek GDPR, nové vyhlášky EU pro ochranu osobních údajů. K souladu s nařízením GDPR, které má vstoupit v platnost v květnu 2018, se Microsoft již dříve veřejně zavázal.

Středem zájmu společnosti Microsoft jsou také malé a středně velké podniky. Před několika dny byly zveřejněny informace o dostupnosti edice Microsoft Dynamics 365 for Business, o které vás budeme brzy informovat v dalších novinkách. Nyní vám alespoň stručně představíme službu Microsoft 365 for Business. Ta je, podobně jako u Enterprise, spojením nástrojů Office 365 (tentokrát Business Premium), Windows 10 Proffesional a centrální konzole pro bezpečnost zařízení a dat. Díky tomu získávají také malé a středně velké firmy možnost spravovat všechna zařízení jednotně svým administrátorem.

Máte hlavu plnou otázek? Neváhejte nás kontaktovat.

Chcete být stále „v obraze“? Sledujte náš web, přidejte si nás do RSS čtečky nebo klikněte na odběr novinek a pošleme vám jednou měsíčně shrnutí toho nejdůležitějšího na váš e-mail.

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Pin It on Pinterest

×