Konica Minolta IT Solutions Czech bude součástí letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu

AIRe Lens, Automotive, Field Service, Microsoft, Microsoft Partner, Průmysl 4.0, Strojírenství, Umělá inteligence, Výroba

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě s každoroční účastí více než 1 600 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Letos se koná ve dnech 7.-11. října na brněnském výstavišti a hlavním tématem je Průmysl 4.0 a digitální továrna.
Naše společnost Konica Minolta IT Solutions Czech bude součástí expozice Microsoft s názvem „továrna budoucnosti“, kterou naleznete v pavilonu A1. Návštěvníci si zde vyzkouší, jaké to je být dělníkem i manažerem v digitální továrně. Řešení partnerů společnosti Microsoft budou poskládána do reálného scénáře, naším úkolem bude ukázat online vizualizaci výrobních dat z Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations prostřednictvím Power BI. Přijďte za námi, registrace možná zde.
Těšíme se na vás.

 

Pin It on Pinterest

×