Konica Minolta IT Solutions Czech představila využití moderních trendů v HR

Cloud, Future now, HR, Human Resources, Inovace, Konica Minolta, Konica Minolta IT Solutions CZ, LinkedIN, Nezařazené, Servis v terénu, Workplace Hub

V budově Microsoftu se konala konference zaměřená na využití měkkého a tvrdého HR. Účastníci se seznámili s HR cloudem využívajícím prostředí aplikací Microsoft a LinkedIn.

Hosté si vyslechli přednášky na témata Wellbeing a HR cloud.

Celá akce se soustředila na propojení tvrdého a měkkého HR včetně využití možností jejich propojení. Publikum se dozvědělo, jakým způsobem vést zaměstnance ke skvělému výkonu a jak k tomu využít nejmodernější technologie. Hlavním přednášejícím byl pan Martin Vohánka, zakladatel a CEO společnosti W.A.G., který se podělil o přínosné postřehy z praxe.

Specialisté Michal Barč a Radek Beránek na akci zastupovali Konica Minolta IT Solutions Czech.

Během akce se pořádaly workshopy, při kterých Radek Beránek představil chytré brýle AIRe Lens. Díky nim si přítomní mohli vyzkoušet, jak funguje navigace specialistou na dálku a jak se dá technologie využít při zjednodušení servisních procesů. Zájem byl také o Workplace Hub, komplexní řešení pro malé a střední společnosti na jednom m².

Na závěr byla pro všechny přichystána afterparty v podobě cvičení jógy se zkušenou instruktorkou.

Pin It on Pinterest

×