Konica Minolta ITS v Brně na nové adrese

Inovace, Konica Minolta, Konica Minolta IT Solutions CZ, Nezařazené

Tým brněnské pobočky společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech najdete nyní na nové adrese: Holandská 879/4, 639 00 Brno.

Komfortní pracovní prostředí a moderní technologické vybavení zcela odpovídá současným trendům a poskytuje zaměstnancům vše potřebné pro snadnou komunikaci a spolupráci. Při práci na projektech pro naše zákazníky nám prostory poskytují zázemí, kde se můžeme v klidu soustředit na práci a přistupovat k novým projektům s větším elánem a kreativitou. Díky tomu můžeme nadále lépe vyvíjet ty nejlepší technologie a promýšlet potřebné kroky pro rozvoj a růst vašich firem.

Co si v nových prostorách nejvíce užíváme? Pro setkání s klienty, obchodními partnery nebo porady v týmech máme k dispozici nadstandardně vybavenou zasedací místnost s novým projektorem a vysouvacím plátnem. Vše důležité vyřídíme v „office koutku“, kde máme po ruce vše důležité (tiskárnu, skartovačku a veškeré kancelářské potřeby).

Společně s naší mateřskou společností Konica Minolta Business Solutions Czech sdílíme Call room zasedací místnost pro nerušené schůzky „na dálku“.

Během práce potřebujeme i nápojový support a  odpočinek. Oblíbeným místem se stala prostorná útulná kuchyňka společně s „relax“ zónou, která je hned vedle. Ideální místo pro setkávání s kolegy a rychlé rozhovory o důležitých věcech během dne. Pro sportující a cestující kolegy nebo dny velkého horka  je nám k dispozici sprcha : )

Zkrátka máme vše potřebné, abychom se mohli pustit do práce. Přijďte se k nám podívat, těšíme se na setkání v novém příjemném a moderním pracovním prostředí.

Pin It on Pinterest

×