„Konica Minolta mění svět“

Automotive, Dynamics 365, Field Service, SRM, Workplace Hub

V posledním čísle časopisu Komora vyšel článek, který představil naši společnost Konica Minolta IT Solutions Czech nejen jako jednoho z předních partnerů Microsoftu v České republice, ale zejména jako firmu, která díky oborové znalosti přináší svým klientům podporu jejich byznys procesů a usnadnění práce díky sofistikovanému technologickému řešení.

V současnosti je jednou z hlavních priorit společnosti investování do vývoje oborových a horizontálních řešení na platformě Dynamics 365 a pilotní testování řešení SRM určeného na správu a rozvoj strategického nákupu korporátních společností. Dalším jedinečným produktem je plnohodnotné multifunkční zařízení Workplace Hub, který pomáhá podnikům vytvářet ucelený IT ekosystém kanceláře na 1 metru čtverečním. Čím vším se v současné době Konica Minolta IT Solutions Czech zabývá najdete v říjnovém vydání časopisu Hospodářská Komora na stranách 36-37.

Pin It on Pinterest

×