Lokalizační notifikace pro Dynamics 365 dostupné zdarma!

Dynamics 365, Power Apps

Co kdyby se vás telefon zeptal, zda chcete označit začátek schůzky u vašeho zákazníka automaticky ve chvíli, kdy přijedete na místo setkání, nebo ji naopak automaticky ukončil, když odjedete? Nebo aby vám připomenul, co jste si na poslední schůzce zapsali do poznámek v Dynamics 365?

Technologie Microsoft Flow, která funguje bezplatně v rámci balíku Dynamics 365 a slouží k operacím s daty mezi jednotlivými částmi řešení (dříve samostatné Microsoft CRM, Microsoft NAV, Microsoft AX, Microsoft Office apod..), byla doplněna o novou možnost zasílání notifikace na mobilní zařízení, resp. spuštění jiného procesu v momentě, kdy se dostanete do specifikované lokality.

Takto můžete zadávat začátek a konec servisních výjezdů, obchodních schůzek nebo jen připomínat události synchronizované například z aplikace Outlook, OneNote ad. podle GPS souřadnic zcela automatizovaně.

novinka obrazek 27.1.

Pin It on Pinterest

×