Maximalizujte využití svého SharePointu

Microsoft Flow, Power Apps, Power BI, SharePoint

Poradíme vám, jak nejlépe integrovat SharePoint s dalšími produkty společnosti Microsoft. Znáte PowerApps, Microsoft Flow nebo Power BI? Propojením těchto tří klíčových technologií s online SharePointem získáte mimořádné řešení pro řízení projektů, automatizaci firemních procesů a sledování přehledu o výsledcích vašeho podnikání. Vše je k dispozici online, kdykoliv potřebujete, bez ohledu na to, zda pracujete v kanceláři, doma nebo na cestách.

Jak dohromady fungují chytré technologie Microsoftu?

Níže uvádíme jednoduchý obchodní scénář společnosti Contoso, která využívá SharePoint online pro sdílení dokumentů a sledování projektů. Vedoucí oddělení založí žádost o IT projekt přidáním položky do seznamu služby SharePoint. Schvalovatel, kterým je například správce IT, žádost posoudí a potvrdí, nebo odmítne. Je-li projekt schválen a přidělen příslušnému manažerovi projektu, přidávají se další detaily do druhého seznamu pomocí stejné aplikace. S využitím analytických nástrojů Power BI mohou být průběžně sledovány a vyhodnocovány rozpracované a dokončené projekty. Do akce pak vstoupí technologie Microsoft Flow, která reaguje na upozornění Power BI prostřednictvím e-mailových výzev ke schválení a zajišťuje včasné reakce. Kompletní proces ukazuje obrázek níže.

Ukázkový příklad je samozřejmě zjednodušený. Integrace nástrojů SharePoint s technologiemi PowerApps, Microsoft Flow a Power BI poskytuje plnohodnotnou správu řízení projektů i obchodní analytiku, které mohou být ale z časového a procesního hlediska mnohem složitější.

S komplexním řešením na míru potřebám vaší firmy vám rádi poradíme.

Zdroj: https://flow.microsoft.com/en-us/blog/the-power-of-sharepoint/?utm_content=bufferfce81&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

Uložit

Uložit

Pin It on Pinterest

×