Ve dnech 10. a 11. 6. 2019 se v Atlantě konala významná událost – Microsoft Business Applications Summit. Těšili jsme se na novinky v oblasti technologií, které pohánějí byznys po celém světě – Dynamics 365 a Power Platform. Za společnost Konica Minolta IT Solutions Czech nesměl chybět Jaromír Šponar (Microsoft Business Consultant, MVP). Děkujeme mu za zprostředkování cenných informací pro nás i naše zákazníky.

James Phillips (víceprezident společnosti Microsoft pro oblast podnikových aplikací) a další lídři z mnoha odvětví představili hned na úvod mimořádnou novinku v podobě platformy AI Builder pro vývoj aplikací s využitím umělé inteligence. Jde o významnou inovaci podporující všechny tři pilíře Microsoft Power Platform, kterými jsou Power BI, PowerApps a Microsoft Flow.

Summit byl doslova nabitý příběhy digitální transformace podniků po celém světě, workshopy, prezentacemi a diskusemi tematicky zaměřenými na Power Apps, Flow, Common Data Service, umělou inteligenci (AI), správu a údržbu a řízení IS neboli ALM (Application Lifecycle Management), ISV řešení nezávislých dodavatelů softwaru a další tematicky příbuzné oblasti.

Sledujte naše novinky, brzy přineseme více informací o pokrokových technologiích, které jsou hnací silou úspěšných firem po celém světě.

Chcete vědět více hned? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi projednáme řešení na míru vaší oblasti podnikání.

Pin It on Pinterest

×