Microsoft Dynamics 365 dodá energii vašemu podnikání

CRM

Microsoft představuje svou vizi digitální revoluce. Paralelou mu jsou přitom převratné vynálezy z dob průmyslové revoluce, které vedly ke zlepšení životní úrovně milionů lidí po celém světě.

Společnost WEBCOM následuje novou strategii Microsoftu a díky řešení Dynamics 365 pomáhá firmám měnit svět podnikání, usnadnit práci a získat náskok před konkurencí.

Microsoft se rozhodl spojit svět technologií a zpřístupnit softwarová řešení pro každé odvětví a firmu, každého člena týmu a jeho práci a to po celém světě. Nezáleží na tom, zda jste v kanceláři, na cestách, na letišti nebo v autě. Vaše produktivita zůstane neomezená. Dynamics 365 je spojením ERP a CRM systémů s dalšími praktickými aplikacemi v online prostředí. Umožňuje také integraci s konkurenčními řešeními jako je Salesforce a snadný přechod do světa Microsoft.

Hlavním proudem současného IT ve firmách se stal cloud computing, který představuje řadu výhod.
Ve sféře podnikových trhů vládnou požadavky na informační systémy, které mají podporovat efektivitu, produktivitu, spolupráci a urychlení procesů. Firmy dnes pracují s velkým množstvím dat, potřebují je ukládat, upravovat a doplňovat, analyzovat, zpracovávat a vyhodnocovat. Vše je přitom zacíleno na maximální uspokojení zákaznických potřeb v oblasti nabídky produktů i služeb. Ideálem je firma fungující v dokonalé souhře jako jeden celek.

Již nemusíte hledat sofistikovaný informační systém a přemýšlet nad stavem stávajícího softwaru. Propojit oblasti výroby, obchodu a marketingu, péče o zákazníka, řízení techniků v terénu, řízení projektů, financí a účetnictví je nyní snadné díky inteligentním podnikovým aplikacím Dynamics 365. A nabízí ještě mnohem více.

Dynamics 365 si lze představit jako silný motor digitální transformace. Zrychluje procesy, usnadňuje komunikaci, podporuje spolupráci, zvyšuje efektivitu, zjednodušeně řečeno dodává firmě potřebnou energii.

Microsoft je dlouhodobě silným hráčem na trhu podnikových informačních systémů a nyní to dává svým konkurentům jasně najevo. Rozhodl se propojit podniky všech velikostí s obchodními partnery, dodavateli, zákazníky, včetně osobního života uživatelů. Velkou pozornost přitom soustředil také na aktuální témata bezpečnosti internetu a ochrany dat. „Microsoft předbíhá soupeře Salesforce a Oracle s novými cloudovými produkty.“ trefně podotkla Dina Bass, reportérka amerických Bloomberg News.

Silné nástroje Microsoft Dynamics 365:

Sadu podnikových aplikací Dynamics 365 tvoří produkty Sales, Marketing, Field Service, Customer Service, Project Service Automation, Financials, Operation. Vše je v plné integraci s Office 365, Cortana, Business Intelligence a Internet of Things, včetně aplikací třetích stran. Dynamics 365 běží na společném datovém modelu a je postaven na platformě Azure.

PowerApps

PowerApps umožňuje generovat, vytvářet a upravovat vlastní aplikace pro mobilní zařízení, která pracují se všemi daty Dynamics 365. Své aplikace můžete sdílet s ostatními a stejně tak využívat aplikace sdílené jinými uživateli. Aplikace lze vytvářet nad různými datovými zdroji pomocí Microsoft Common Data Model, SharePoint list, nebo taky nad SQL Server database a Salesforce.

Full Mobile Offline

Jedná se o praktickou funkcionalitu, která umožňuje dostupnost dat i v režimu offline. Vaše data na přenosných zařízeních se zobrazí a můžete s nimi pracovat i při nedostupnosti internetového připojení. Můžete tak být produktivní, i když zrovna nejste online.

Full Voice of Customer

Full Voice of Customer ještě více podporuje obousměrnou komunikaci se zákazníkem. Získáváte cennou zpětnou vazbu a můžete snadno a včas odhalit přání i stížnosti, provádět cílené marketingové kampaně a posílat ty správné nabídky vedoucí ke zvýšení prodeje.

Portal

Součástí Microsoft Dynamics 365 je jeden připravený a integrovaný portál v ceně předplatného ve výchozím nastavení. Portál je vybaven šablonami pro zákaznický servis, podporu, zapojení komunity i zaměstnanců obsluhy a rovněž pro B2B a partnerské portály. Vybrat si lze jednu ze čtyř definovaných šablon bez dalších měsíčních nákladů.

Hybrid Deployment

Umožňuje kombinovat řešení cloudu a řešení ve vlastní infrastruktuře (On-premise). Část dat můžete mít uloženou v bezpečném prostředí Microsoft Azure a část na svých serverech.

Full Knowledge Management

Řízení znalostí pomáhá včas vyřešit dotazy zákazníků, nabízet jim správné informace a posilovat kvalitu zákaznických služeb. Dynamics 365 pracuje se znalostní databází, sdílením zkušeností všech uživatelů, podobností dotazů a v případě potřeby vám poskytuje nápovědu. To vše je podpořeno proaktivní pomocí strojového učení prostřednictvím Cortana Intelligence.

Storage & Instances

Microsoft poskytuje velkorysý úložný prostor za příznivé ceny. Kapacita datového úložiště je určována předplatným. Čím více máte uživatelů, tím větší prostor dostanete zdarma. Dle aktuálního množství uložených dat můžete velikost úložného prostoru spravovat a v případě potřeby navýšit.

V tomto článku představujeme jen část energie, kterou může Dynamics 365 dodat vašemu podnikání. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše odborníky na obchod@webcom.cz.

Pin It on Pinterest

×