Proveďte svého zákazníka nákupní cestou od počátku až k cíli a pokračujte ještě dál.

Microsoft Dynamics 365 pro Marketing je moderní CRM pro automatizaci marketingových a obchodních aktivit.  Celou nákupní cestu zákazníka, jeho aktivity i komunikaci s ním graficky zobrazíte v jednom systému na jednom místě. Kdykoliv a kdekoliv zrovna budete potřebovat.

Využijete ho nejen pro získání nových obchodních příležitostí, ale i pro kompletní péči o nové a stávající klienty. Sjednocuje obchod a marketing. Poskytuje přehlednou analytiku a reporting.

Pohybujete se navíc ve známém a přívětivém uživatelském prostředí. Práce v Dynamics CRM je jednoduchá. Nabízí funkci „drag and drop“, uchopení a přetažení textů, obrázků, objektů.

Podívejte se na krátké video k Microsoft Dynamics 365 for Marketing

Kontaktuje nás pro nezávaznou konzultaci. Nebo se registrujte na náš Webinář Marketing s výsledky – online 31. 1. 2019 od 15 hod.

Komu je Dynamics 365 pro Marketing určeno?

  • Všem, kdo chtějí věnovat plnou pozornost a péči svým zákazníkům
  • Firmám, které nechtějí své kontakty jen bezvýsledně spamovat
  • Marketingovým pracovníkům, které už nebaví věčné reporty a analýzy v Excelu

S čím vám Dynamics 365 pro Marketing pomůže?

  • Zobrazení cesty každého zákazníka od prvního zájmu až po kupní smlouvu
  • Individuální přístup a kompletní péče o klienty
  • Propojení marketing x zákazník x obchod
  • Automatizace marketingových procesů
  • Správa událostí od pozvánky až po follow-up komunikaci
  • Přehledná analytika a reporting na jednom místě
  • Maximalizace návratnosti investic do marketingových aktivit (ROI)

Co vše Dynamics 365 pro Marketing umí?

Porozumění trhu i zákazníkovi za pomoci AI

Korelace mezi jednotlivými aktivitami zájemců a zákazníků naleznete s Microsoft Dynamics 365 AI for Market. Řešení disponuje umělou inteligencí, díky které si zobrazíte potřebné přehledy k událostem, e-mailové komunikaci, návštěvnosti webu i k aktivitám a reakcím na sociálních sítích.

Získaný kontakt na zájemce, tzv. Lead, sleduje vaše CRM od prvního okamžiku a monitoruje jeho aktuálnost i míru potenciálu k uzavření obchodu (lead scoring).

Multikanálová komunikace

Automatizace e-mailových kampaní vám pomůže snadněji a rychleji komunikovat s novými i se stávajícími zákazníky. Potenciální zájemce o vaše produkty a služby jednoduše přivedete na váš web nebo k registraci na pořádanou akci přes e-mail, sociální sítě či jiná media. Vaše CRM zaznamená a v přehledném reportu zobrazí všechny marketingové aktivity směřované k zákazníkovi i jeho reakce.

Osobní přístup

Díky historii záznamů v CRM své zákazníky znáte a předáváte jim přesně ty informace, o které projevili zájem. Marketingová komunikace s mnoha lidmi najednou nemusí být neosobní. Pomocí volitelných a nastavitelných šablon navrhnete a vytvoříte obsah sdělení, které pak systém odesílá tak, aby byl každý příjemce osloven osobně.

Propojení s LinkedIn

S využitím konektoru Dynamics 365 pro LinkedIn Lead Gen Form můžete cílit marketingový obsah specificky přesně těm lidem, které může vaše sdělení zaujmout. Zájemci o vaše služby, produkty nebo události tak zůstanou stále informováni. Pokud se například přihlásí na váš seminář či webinář, zůstanete v kontaktu a můžete snadno navázat další marketingové aktivity.

Inovace a integrace se systémy třetích stran

Dynamics 365 pro Marketing patří mezi technologie, které nestárnou. Na jejich modernizaci se podílí mnoho profesionálů a odborníků ze společnosti Microsoft a jejich mnoha partnerů po celém světě. Vše navíc snadno navážete na systémy třetích stran. Nemusíte se obávat, že byste za pár let museli řešit inovace.

S Dynamics 365 pro Marketing bude váš marketing trendy už napořád.

Kontaktuje nás pro nezávaznou konzultaci.

 

Pin It on Pinterest

×