Podnikové aplikace Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations jsou moderním, inteligentním a flexibilním řešením pro středně velké, velké a nadnárodní společnosti. Dodávají organizacím schopnost pružně reagovat a přizpůsobit se proměnlivosti trhu.

Podívejte se na krátké video k Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations 

Kontaktuje nás pro konzultaci zdarma.

Sada podnikových aplikací Microsoft Dynamics 365 je postavená na cloudových službách Microsoft Inteligent Cloud . Propojuje finanční a obchodní procesy pro oblasti ekonomického a provozního řízení, výroby, dodavatelských řetězců, dopravy a logistiky.

Microsoft Dynamics 365 pro provozní a finanční řízení podniku nabízí soubor přizpůsobitelných funkcí systému ERP, pokročilé datové analytiky a reportingu (BI), kalkulací a databázových služeb. Firmy tak mohou snadno přizpůsobit řízení provozu i obchodních procesů konkrétnímu průmyslovému odvětví.

Samozřejmostí je moderní uživatelské rozhraní pro spolehlivou, rychlou a flexibilní práci a dostupnost všech informací potřebných pro správná rozhodnutí vždy tam, kde právě potřebujete.

Vaše firma může klidně růst a výroba běžet na plné obrátky. Nové uživatele i aplikace přidáte do svého systému snadno s modelem pay-as-you-go. A díky využití nejen v cloudu můžete řídit podnikové procesy a obchodovat téměř kdykoliv a kdekoliv.

Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations je optimálním řešením pro řízení zakázkové výroby, sériové výroby, včetně uzpůsobení pro uplatnění principů Lean Manufacturing (tzv. štíhlé výroby).

Soustřeďte se na to podstatné a technologie nechejte na nás. Rozvíjejte svou firmu s Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations a následujte koncept Průmysl 4.0.

Komu je Dynamics 365 for Finance and Operations určeno?

  • Firmám, které chtějí získat konkurenceschopnost a umět rychle reagovat na měnící se podmínky trhu
  • Těm, co vědí, že inovace a přizpůsobení produktů a služeb potřebám zákazníků je dnes nutností
  • Vedení firem pro rychlý růst a rozvoj výroby a obchodu

S čím vám Dynamics 365 for Finance and Operations pomůže?

  • Pružně reagovat na měnící se potřeby zákazníků a přizpůsobit se trhu
  • Řídit inovace a posilovat konkurenceschopnost podniku
  • Modernizovat pracoviště a zvýšit produktivitu výroby za pomoci automatizace a využití umělé inteligence (AI)
  • Vybavit zaměstnance těmi správnými nástroji, dovednostmi a informacemi
  • Dokázat se rychle a správně rozhodovat za využití pokročilé analytiky a reportingu
  • Řídit provoz, výrobu i obchod kdykoliv a kdekoliv díky využití cloudu

 Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations

Řízení financí

Získejte perfektní přehled pro řízení finančních a účetních operací. Díky vestavěným analytickým nástrojům Business Intelligence máte vždy po ruce potřebné výstupy a reporty, včetně srozumitelných grafů.

Díky tomu můžete adekvátně rozhodovat a zlepšovat finanční výkonnost podniku. Centralizované řešení pro globální řízení financí vám dodá potřebné podklady pro optimální řízení marží a zvyšování ziskovosti.

S nástroji pro plánování rozpočtu dokážete sledovat všechny oblasti finančního působení podniku a mít pod kontrolou provozní náklady. Spolehlivé nástroje automatizují i činnosti pro správu aktiv a kapitálu podniku.

Integrace s aplikacemi Office 365 vám umožní automatizovat spolupráci v týmu, prioritizovat úkoly dle jejich rolí a maximalizovat efektivitu i produktivitu práce.

Řešení Microsoft Dynamics 365 v oblasti financí je zcela přizpůsobitelné měnícím se legislativním požadavkům a daňovým mechanismům dané země podle lokálního působení podniku.

Řízení výroby

Inteligentní výroba a provoz, automatizované řízení dodavatelského řetězce, inovace a bezproblémové přizpůsobení produktů a služeb poptávce, tak funguje podnik s technologiemi Microsoft Dynamics 365.

Microsoft Dynamics 365 for Operations vám pomůže ideálně kombinovat nejvhodnější výrobní procesy v návaznosti na řízení dodavatelského řetězce. Díky propojení jednotlivých aplikací, dat a operací optimalizujete každou sérii produktů od vývoje přes výrobu, uskladnění až po objednávku a dodání klientovi.

V reálném čase zobrazíte zdroje a dostupnost materiálu za pomoci plánovacích nástrojů Dynamics 365 a optimalizujete tok operací výroby produktu, skladování, logistiky a dodání zákazníkovi k jeho plné spokojenosti.

Montáž, údržba i servis půjdou ruku v ruce a případné problémy dokážete identifikovat a řešit v předstihu díky dostupnosti informací v reálném čase a prediktivní umělé inteligenci.

Řízení dodavatelského řetězce

S aplikacemi Dynamics 365 optimalizujete a snížíte náklady na synchronizaci logistiky mezi sklady, transporty a místy dodání. Přehledně zobrazíte a zkoordinujete činnosti od objednávky, přes expedici až po dodávku, platební operace i zpětnou vazbu od zákazníka. Požadavky klientů můžete proaktivně vyřešit díky viditelnosti a kontrole zboží ve všech lokalitách a skladech.

Získáte 360°pohled na dodavatelský řetězec s propojením nákupu a prodeje přes logistický, výrobní a skladový management.

Inovace, adaptabilita a propojení se systémy třetích stran

Microsoft Dynamics 365 je připraveno pro flexibilní nasazení a přizpůsobení se změnám v potřebách a požadavcích každého podniku.

Nástroje Dynamics 365 můžete integrovat a rozšířit s aplikacemi a systémy třetích stran.

Řešení je plně aktualizováno a v souladu s lokální legislativou jednotlivých zemí.

Variabilita řešení a možnosti vývoje vám umožní přizpůsobení služeb a vytváření webových nebo mobilních aplikací.

Spolehněte se na silnou a stabilní platformu společnosti Microsoft. Snižte náklady na provoz globální infrastruktury a důvěřujte nejmodernějším datovým centrům.

Stáhněte si leták s přehlednými informacemi k Microsoft Dynamics 365.

Kontaktuje nás pro nezávaznou konzultaci.

 

Pin It on Pinterest

×