Microsoft Ignite The Tour Prague

Microsoft, Microsoft Ignite

Dnes v Kongresovém centru Praha začíná jedna z největších IT událostí v České republice pro tento rok. Microsoft Ignite se zúčastní více než 3 tisíce lidí, kteří se dozvědí to nejnovější o cloud technologiích, vývojářských nástrojích a mnoho dalšího. Účastníci budou mít také možnost naučit se nové způsoby, jak vytvořit řešení nebo spravovat infrastrukturu. Akce bude pokračovat i zítra a oběma dny budou provázet experti tohoto odvětví a pozvaní hosté. Jedním z přednášejících bude i náš kolega Jaromír Šponar, spoluzakladatel skupiny CZSK PPUG (Czech and Slovak Power Platform User Group), která povede blok s názvem „The What & Why! by Czech Pass and Power Platform Community by CZ PPUG“.

O dění na konferenci budeme tyto dva dny pravidelně informovat na našich sociálních sítích LinkedIn a Facebook. Budeme rádi, když nás budete sledovat.

Pin It on Pinterest

×