Microsoft Most Valuable Professional – ocenění pro největší nadšence. Ve WEBCOMu je najdete!

Microsoft, MVP

Jaromír Šponar, byznys konzultant společnosti WEBCOM, získal prestižní mezinárodní ocenění Microsoft Most Valuable Professional v kategorii podnikové řešení Dynamics 365.

MVP ocenění

Steven Guggenheimer, Corporate Vice President, Microsoft: „Jaromír získal v tomto roce ocenění MVP a tím se připojuje ke skupině výjimečných lidí z celého světa, kteří prokázali detailní znalosti, sdílejí své odborné zkušenosti s ostatními a pomáhají jim zlepšovat znalosti v používání technologií.”                                   

Společnost WEBCOM dlouhodobě patří mezi partnery společnosti Microsoft oceněné nejvýznamnějšími tituly, které Microsoft uděluje. WEBCOM je členem skupiny President´s Club, řadí se tak mezi 200 partnerů společnosti Microsoft na celém světě, kteří splňují náročná kritéria v oblasti prodeje, meziročního růstu a zákaznické spokojenosti.

Zároveň je WEBCOM součástí komunity Inner Circle Club, která sdružuje pouhé 1 % partnerských firem, tedy 60 nejúspěšnějších partnerů Microsoft Dynamics na celém světě. WEBCOM je jedinou společností v České republice a jeden ze tří partnerů Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě, kteří toto ocenění získali v roce 2014. Titul elitního partnera Inner Circle for Microsoft Dynamics lze získat pouze na základě doporučení lokální pobočky společnosti Microsoft. Jeho udělení, stejně jako v případě klubového členství, reflektuje mimo jiné meziroční nárůst počtu implementací a obrat vůči společnosti Microsoft.

Nově se může WEBCOM hrdě hlásit mezi společnosti, pro které pracují osoby vyznamenané titulem Microsoft Most Valuable Professional (MVP). MVP jsou sice nezávislí lidé na Microsoftu, mají ale možnost být v přímém kontaktu s největšími technickými odborníky Microsoftu pro jednotlivé produkty, služby a technologie, mohou dávat zpětnou vazbu při vývoji nových produktů za kategorii, ve které byli oceněni, a jsou dřív než ostatní informováni o trendech a produktové strategii. MVP jsou ambasadory nejen IT komunity, ale i svých zákazníků a reprezentují jejich názory či zkušenosti.

Mám velkou radost, že ve WEBCOMu pracují skuteční odborníci, kteří jsou ochotni své znalosti předávat i svému okolí. Gratuluji Jaromírovi Šponarovi za získání nejvyššího možného titulu Microsoft Most Valuable Professional, která se uděluje technologickým nadšencům, kteří danou technologii znají skutečně velmi detailně,“ říká Stanislav Hlobilek, výkonný ředitel WEBCOM. Jaromír Šponar získal ocenění MVP v kategorii Business Solutions (kompletní řešení Dynamics 365). V České republice je celkem 23 osob s titulem MVP, ale pouze 3 lidé s oceněním MVP za Business Solutions. Více informací o programu najdete: mvp.microsoft.com

MVP je titul, který dává Microsoft na základě svého vlastního uvážení lidem, kteří ve svém volném čase, ale i v rámci zaměstnání dělají osvětu technologiím a produktům Microsoft. Ocenění se dává vždy na 1 rok a předchází mu složitý schvalovací proces.

Jaromír Šponar ze společnosti WEBCOM oceněný titulem Microsoft Most Valuable Professional shrnuje hlavní výhody: „Hodnota ocenění MVP spočívá zejména v informacích, ke kterým mám přístup. Díky tomu dokáži našim klientům navrhnout lepší a zároveň vhodnější řešení, které je strategické a dlouhodobě udržitelné.

Více o našich řešeních najdete: www.msdynamics365.cz

Předání ocenění MVP

 

Pin It on Pinterest

×