Microsoft® Most Valuable Professional

Konica Minolta IT Solutions CZ, Microsoft, MVP

„It is with great pride we announce that Jaromir Sponar has been awarded as a Microsoft® Most Valuable Professional (MVP) for 7/1/2020 – 7/1/2021.“ 

Společnost Microsoft i tento rok ocenila našeho kolegu Jaromíra Šponara, který získal již po čtvrté za sebou titul „Most Valuable Professional“ (MVP). Toto ocenění náleží výjimečným technologickým lídrům z celého světa, kteří aktivně sdílejí s ostatními odborníky, ale i laiky své znalosti a reálné zkušenosti s technologiemi Microsoft. 

Komunitu tvoří  více než 2000 Microsoft nadšenců po celém světe. Microsoft MVPs představují zvláště vybranou skupinu odborníků, kteří pomáhají ostatním. Sdílením svých znalostí a zkušeností či poskytováním objektivní zpětné vazby vývojářům Microsoftu pomáhají mnoha lidem řešit problémy a objevovat nové možnosti každý den. 

Jsme rádi, že jednoho z  MVPs máme i v  naší společnosti! 

Jaromír Šponar, MVP

Pin It on Pinterest

×