MS Dynamics 365 for Finance & Operations

Aplikace, Dynamics 365, Finance, Opreations, Podnikové procesy, Výroba

Microsoft Dynamics 365 pomáhá společnostem na cestě k digitální transformaci, přináší řešení pro efektivní řízení společnosti, zrychlení a zkvalitnění firemních procesů a růst produktivity. Poskytuje inteligentní uživatelské rozhraní, využívá internet věcí a osvědčené obchodní strategie pro správná rozhodnutí. Umožňuje podnikání kdykoliv a kdekoliv.

Spojením systémů pro řízení společnosti do jediné propojené aplikace dosáhnete sjednocení procesů, zlepšíte komunikaci napříč firmou a spolupráci s obchodními partnery. Z jednoho centralizovaného místa získáte komplexní obraz o podnikání. Integrovaná inteligence podpoří vaše operativní a strategická rozhodnutí.

Do aplikací lze přistupovat z různých zařízení a platforem. Začít můžete používáním známých rozhraní Office v cloudu a poté dle potřeby přidávat další aplikace Microsoft Dynamics 365. Jednou z aplikací je Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations.

Více se můžete dozvědět zde.

Pin It on Pinterest

×