MVP ocenění společnosti Microsoft aneb když je pro nás práce posláním

Aplikace, Digitální transformace, Dynamics 365, Microsoft, MVP

Pro tým WEBCOM práce posláním skutečně je. Již podruhé získané prestižní mezinárodní ocenění Microsoft Most Valuable Professional (MVP) je toho důkazem. Své nadšení pro technologie Microsoft opakovaně potvrzuje náš byznys konzultant Jaromír Šponar na poli podnikového řešení Dynamics 365.

Zdroj: https://mvp.microsoft.com

Titul Microsoft MVP se uděluje vždy na jeden rok výjimečným lídrům technologické komunity z celého světa. Jsou to ti, kteří aktivně sdílejí své vysoce ceněné vědomosti a reálné zkušenosti nejen s uživateli produktů Microsoft, se svými kolegy ve firmě, ale i přímo se společností Microsoft. Microsoft MVP komunitu dnes již tvoří celkem 4000 speciálně vybraných profesionálů po celém světě. Ti plní náročný závazek k inovacím, rozvoji a pomoci ostatním. Proto samotnému udělení titulu MVP předchází vždy složitý schvalovací proces.

Dle slov týmu společnosti Microsoft pro správu ocenění MVP dodávají držitelé titulu rozmanitost do dnešní technologické komunity. Jsou přítomní v 90 zemích světa a komunikují více než 90 jazyky. Věnují se nejrůznějším technologiím v celé šíři portfolia produktů a služeb Microsoft. Sdílejí svou vášeň pro technologie, své znalosti a zkušenosti. Mají možnost být v přímém kontaktu s největšími technickými odborníky Microsoftu pro jednotlivé produkty, služby a technologie, mohou dávat zpětnou vazbu při vývoji nových produktů za kategorii, ve které byli oceněni, a jsou dříve než ostatní informováni o trendech a produktové strategii. MVP jsou ambasadory nejen IT komunity, ale i svých zákazníků a reprezentují jejich názory či zkušenosti. Ukazují jim jejich nové možnosti a schopnosti.

Jaromír Šponar k tomu shrnuje hlavní výhody následovně: „Hodnota ocenění MVP spočívá zejména v informacích, ke kterým mám přístup. Díky tomu dokáži našim klientům navrhnout lepší a zároveň vhodnější řešení, které je strategické a dlouhodobě udržitelné.“ Jak již uvedl tým společnosti Microsoft: „Ocenění členové MVP jsou světlem a budoucností pro nás všechny.“ My ve WEBCOMu jsme hrdí na to, že v našem týmu máme jednoho z nich.

Více informací o programu naleznete na mvp.microsoft.com

Zajímáte-li se o podniková řešení Microsoft, přečtěte si více na msdynamics365.cz

Chcete-li se poradit s našimi odborníky, neváhejte nás přímo kontaktovat.

Pin It on Pinterest

×