Najděte správné zaměstnance a rozvíjejte je

Human Resources, Talent

Microsoft Dynamics 365 for Talent vám usnadní přijímací proces nových pracovníků a pomůže s výběrem správných lidí, umožní vám zavázat si zaměstnance a optimalizovat vaše HR programy. Talent je propojen s LinkedInem, díky tomu si můžete ověřit kvalifikaci kandidátů a dozvědět se o nich vše podstatné. Zjednodušte si náborový proces díky automatickému plánování pohovorů a rychlé zpětné vazbě.

Při práci s Talentem se rozhodnete, jak uspořádat vaši společnost, a sledujete obsazenost pracovních míst i výkonnost jednotlivých pracovníků. Nastavte HR parametry specifcké pro vaši firmu. Sdílejte všem odpovědi na často kladené dotazy.

Systém je navržen tak, aby HR manažeři měli v každé fázi náboru aktuální informace a mohli tak dělat kvalifikovaná rozhodnutí o přijetí. Talent poskytuje kompletní 360° pohled na zaměstnance a jejich práci díky soustředění HR programů do jednoho místa, od benefitů a odměňování k hlášení absencí a dodržování interních směrnic a pravidel. Abyste našli ty správné lidi, udržovali jejich loajalitu a produktivitu, využijte Talent!

 

Pin It on Pinterest

×