Nástroj pro splnění nařízení GDPR v modulu Mzdy a personalistika

GDPR

Přinášíme důležitou informaci pro všechny uživatele modulu Mzdy a personalistika v Microsoft Dynamics NAV. Společnost WEBCOM vytvořila nástroj podporující splnění podmínek evropského nařízení GDPR (General Data Protection Regulation) pro ochranu osobních údajů vašich zaměstnanců v modulu Mzdy a personalistika na platformě Microsoft Dynamics NAV. Toto specializované řešení umožňuje zaměstnavateli poskytnout pracovníkům přehled o nich evidovaných informací na základě práva na přístup k osobním údajům. Toto řešení společnosti WEBCOM splňuje zásady transparentnosti a je v souladu s právem na přenositelnost údajů, právem na výmaz nebo právem být zapomenut.

Nástroj na splnění GDPR v modulu Mzdy a personalistika ošetřuje data v systému týkající se zaměstnanců, uchazečů o zaměstnání i externích pracovníků. To jsou ty osoby, které jsou v podmínkách GDPR nazývány „subjekty údajů“. Seznam požadovaných dat, které evidujete, můžete přehledně zobrazit pro účely tvorby vnitropodnikových metodik GDPR nebo podle potřeby vytisknout.

Zajímá-li vás toto praktické řešení, přečtěte si o Mzdovém a personálním modulu více. Pro zodpovězení dotazů a další informace nás neváhejte kontaktovat. Rádi s Vámi projednáme možnosti řešení přesně pro vaši firmu.

Pin It on Pinterest

×