Novinky z mezinárodního setkání členů prestižní MVP skupiny Microsoft

Microsoft, MVP

V centrále společnosti Microsoft v americkém Redmondu proběhl ve dnech 4. – 7. března 2018 globální summit odborníků oceněných společností Microsoft prestižním titulem MVP (Most Valuable Professional). Více informací o MVP programu najdete zde. Setkání se účastnilo přes 2200 osob z celého světa z 12 různých kategorií. Za společnost WEBCOM reprezentoval oblast Business Applications (firemní aplikace) Jaromír Šponar (držitel MVP ocenění v kategorii podnikové řešení Dynamics 365). Díky němu již nyní máme k dispozici strategii Microsoft pro nadcházející období a můžeme tak zákazníkům doporučit ta správná řešení přímo pro jejich byznys.

MVP Global Summit seznámil účastníky s chystanými novinkami na rok dopředu. Většina informací je zatím pod přísným NDA (pozn.: Non-disclosure Agreement) a jejich publikování mimo MVP komunitu není možné. Nicméně od 21. března budeme smět některé novinky společnosti Microsoft již odtajnit. Rádi vám tyto trendy v Microsoft Dynamics 365 představíme v následujících článcích na webu.

Pin It on Pinterest

×