Odborný seminář Infor CPQ a EAM

Aplikace, Digitální transformace, ERP, Inovace, Pozvánka na seminář

V partnerské spolupráci se společností Infor vás zveme na odborný seminář o inovativním softwarovém řešení v oblasti podnikových informačních technologií. Událost je určena středně velkým a velkým organizacím.

Téma: Představení řešení Infor CPQ a EAM
Termín: 27. 11. 2018, úterý od 9 hod.
Místo konání akce: Infor Česká republika, Na Strži 65/1702, 140 62 Praha

Infor, poskytovatel softwarového řešení na světové úrovni, vám představí to nejzajímavější ze svého portfolia:

CPQ (Configure Price Quote) pro usnadnění produktové konfigurace. CPQ je komplexní systém pro prodej konfigurovatelných nebo standardních produktů prostřednictvím distributorů či přímých prodejních sil. Zároveň soustřeďuje vše důležité na jednom místě.

EAM (Enterprise Asset Management) pro optimalizaci plánování či realizaci údržby zařízení a zdrojů. Infor EAM je top software pro správu aktiv ve své třídě.

Přijďte se dozvědět o technologických trendech, které porostou společně s vaší firmou.

Další informace a registrace zde

Pin It on Pinterest

×