Partnerství se společností DynamicsPact

Dynamics 365, DynamicsPact, ERP, Microsoft

Patříme do sítě partnerů společnosti DynamicsPact, která je garantem, že všechny projekty Microsoft Dynamics jsou dodávány na velmi vysoké úrovni s maximálním přínosem a minimálními riziky. Spolupráce s partnery DynamicsPact zajišťuje firmám kvalitu a maximalizaci návratnosti jejich investice. Společnost DynamicsPact nyní změnila své jméno s ohledem na změny, které přinesl Microsoft v posledních dvou letech, původně se jmenovala AXpact. Nyní se tedy kromě Microsoft Dynamics AX řešení soustředí i na další produkty Dynamics.

Dne 22. dubna 2018 uspořádala DynamicsPact výroční obchodně byznysové setkání členů. WEBCOM byl na letošním, pro naši společnost prvním, setkání zastoupen Pavlem Vaňkem, obchodním ředitelem a členem managementu, a Viktorem Blažkem, ředitelem pro implementaci Microsoft Dynamics AX. „Díky této konferenci jsme získali cenné zkušenosti od ostatních členů z celého světa. Mimo jiné byly také představeny důležité produktové novinky, díky kterým budeme moci poskytnout optimální řešení našim zákazníkům,“ vysvětluje benefity partnerství Pavel Vaněk. „S celým týmem AX se neustále snažíme vylepšovat postupy při implementacích. Toto mezinárodní setkání nám poskytlo řadu podnětných informací a využijeme zkušeností, které mají další členové DynamicsPact ze svých implementací,“ dodává závěrem Viktor Blažek.

Pin It on Pinterest

×