Plánovač servisu přináší spokojený úsměv zákazníka

Automotive

Přečtěte si, co dokáže náš Plánovač autoservisu a dílny. Chytré a efektivní plánování již od přijetí servisní zakázky dokáže proměnit vaši práci ve spokojený úsměv na tváři zákazníka. Využijete totiž maximálně čas přijímacích techniků i mechaniků. Rychle a kvalitně vyřešíte požadavky zákazníka, včetně zapůjčení náhradního vozu. Optimalizujete servisní procesy a zvýšíte tak spokojenost a důvěru svých klientů. Jak na to? Vyzkoušejte jednu z našich aplikací pro úspěšný byznys v automotive.

Co umí Plánovač servisu a dílny?

Inteligentní technologie pomáhají v každodenní práci na servisních zakázkách. Plánovač je připraven již od prvního kontaktu se zákazníkem. Navíc je napojen na půjčovnu automobilů, což přidává vašim službám další bonus. Pro klienta je k dispozici uvítací obrazovka s prezentací na LCD panelu přímo v místě příjmu zakázek.

Plánovač servisu umožňuje evidenci příjezdů na servis a pravidelné kontroly automobilů. Plánovač dílny sleduje reálný čas práce na zakázkách a snímá pracovní operace na dílně. Organizuje kapacity a vytíženost mechaniků i dostupnost technického vybavení. Eviduje docházku zaměstnanců a synchronizuje informace s Outlook kalendářem. Připomíná včas všechny úkoly, aby se na nic nezapomnělo, a zakázka běží bez zastavení. Vaši zákazníci dostávají důležitá upozornění formou notifikační SMS. Setkání se zákazníkem, plánování i průběh zakázky vede k výsledku dobře odvedené práce.

Vaše servisní středisko získává věrné zákazníky a ty nejlepší reference. Vy navíc máte stále vše pod kontrolou díky přehledným analýzám a reportům, které zobrazují vše kolem přijatých a předaných zakázek, jejich zpracování i výkonnosti vašeho týmu.

Jak se s Plánovačem pracuje?

Plánovač servisu a dílny funguje v přívětivém uživatelském prostředí webového prohlížeče. Zobrazení je přehledné na jedné obrazovce a lze ho měnit dle vašich preferencí a potřeb. Ovládání je intuitivní, ať již využíváte aplikaci v počítači, notebooku, tabletu nebo na mobilním telefonu. Plánovač servisu a dílny je vám k dispozici kdykoliv a kdekoliv – v práci, doma i na cestách, třeba i v zahraničí.

Aplikaci Plánovač servisu a dílny lze napojit na libovolné systémy pro řízení dealerství a servisních středisek (Dealer Management Systems – DMS). Samozřejmostí je integrace s Windows, využití SMS přes GSM bránu vašeho operátora a synchronizace s Microsoft Outlook.

Stále váháte? Nechcete-li být včerejší, využívejte technologie budoucnosti. Plánovač servisu a dílny je rozhodně jednou z nich. Rádi vám předvedeme, co všechno umí a může přinést právě vaší firmě. Nebo najdeme další řešení na míru vašim přáním. Pomáháme lidem z automobilového průmyslu, dealerům i servisním střediskům v jejich práci již několik let a víme, jak na to.

Zavolejte nám, napište, přijďte na seminář a dál sledujte naše aktuality. Pracujeme pro váš byznys.

Pin It on Pinterest

×