Přehled o servisních zakázkách v mobilu či tabletu? Seznamte se s CHIP IT.

Historie servisních zakázek

Představujeme vám mobilní aplikaci Historie zákazníka „CHIP IT“. Ta technikům autoservisů poskytuje kompletní a rychlý přehled o vozovém parku klienta a historii oprav jednotlivých automobilů. Samozřejmostí jsou přehledné údaje o zákazníkovi i kontaktních osobách spolupracujících firem.

Historie zákazníka poskytuje další pohled na údaje ze systému incadea (informační systém pro dealery a servisy vozidel). Je to jednoduchý a účinný nástroj pro přístup k datům přes mobil nebo tablet. Pracovník autoservisu si vše potřebné zobrazí okamžitě na místě v servisním středisku a nemusí odcházet k počítači.

Informační portál  CHIP IT usnadňuje práci servisních techniků. Ti pak mají více času na klienta a s přehledem o zákaznické historii pak mohou podpořit i další obchodní příležitosti.

Mezi hlavní přínosy celého řešení patří rychlé a přehledné zobrazení historie zákazníka, kontaktních údajů a osob nebo servisní historie vozu. Aplikace pomáhá při plánování servisních zakázek a zajišťuje kontrolu nad finančními závazky klienta. Do aplikace se přistupuje přes webový prohlížeč, což umožňuje snadný přístup z jakéhokoliv mobilního zařízení.

Na stručný popis řešení a náhled aplikace se můžete podívat zde.

Kontaktujte nás. Možnosti využití aplikace Historie zákazníka „CHIP IT“ s vámi rádi projednáme i formou nezávazné konzultace.

Pin It on Pinterest

×