QR kódy usnadňují platební transakce

Aplikace, Automotive, incadea, QR kód

QR kódy se stávají součástí našeho života, tak jako již dříve vstoupil do našich životů čárový kód. QR kódy umí po sejmutí nejen zobrazit vizitku kontaktu nebo přesměrovat na libovolnou webovou stránku, ale také například předvyplní platební příkaz v bankovní aplikaci, aby uživatel mohl už jen potvrdit platbu k odeslání.

Stačí mít v chytrém telefonu nebo tabletu nainstalovanou patřičnou aplikaci banky. QR kód se z faktury vyfotí fotoaparátem daného zařízení a platební příkaz se do bankovní aplikace vyplní automaticky. Vytvořený příkaz si uživatel jen zkontroluje, potvrdí a odešle k úhradě. Absence přepisování platebních údajů z faktury na platební příkaz v bankovní aplikaci výrazně snižuje chybovost při zadávání plateb a snižuje příjemci pracnost při dohledávání plateb, párování plateb, urgencích apod.

WEBCOM nyní pro své zákazníky v systému DMS incadea.engine (informační systém pro dealery a servisy vozů) připravil řešení, které umožňuje tisk QR kódů na všechny relevantní doklady – jako je faktura či zálohová faktura. Aplikace je již využívána v reálném provozu.

Výhody při používání:

  • Zjednodušení placení faktur pro zákazníky.
  • Snížení chybovosti při zadávání plateb zákazníkem.
  • Zrychlení zadání platby k úhradě.
  • Snížení pracnosti při párování na straně příjemce.

Pokud se chcete dozvědět více informací, kontaktujte nás. Rádi vám naše řešení představíme.

Pin It on Pinterest

×