Není Office jako Office. Společnost Microsoft to skvěle dokazuje ve své únorové kampani. Podívejte se na rozdíly v práci s oblíbenými kancelářskými aplikacemi Excel, PowerPoint nebo Word.

Názvy jsou podobné, ale práce s nimi je zásadně odlišná.

Office 365 obsahuje plně nainstalovanou sadu kancelářských aplikací, včetně nejnovějších verzí Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Ty dostávají každý měsíc aktualizace v podobě vylepšení a rozšíření o nové funkce. A to nejdůležitější? Služba Office 365 je cloudovým řešením, takže přistupujete k obsahu z libovolného zařízení a spolupracujete se svými kolegy v reálném čase. Využíváte sílu umělé inteligence (AI) a tvoříte potřebný obsah s mnohem menším úsilím.

Cloudová služba přitom neznamená, že musíte být nutně online. Vaše práce se ukládá a ve chvíli, kdy máte k dispozici internet, data se synchronizují a aktualizují. Je to stejné, jako když pracujete například v aplikaci Outlook, vytváříte maily, odpovídáte a jakmile jste znovu připojeni, vše se odešle a přijme se nová pošta.

Na druhou stranu Office 2019 také poskytuje plnou instalaci kancelářských aplikací, které známe a máme rádi. Ty ale svým způsobem tzv. „zamrzly v čase“. Nejsou propojeny s cloudem a nemohou se průběžně aktualizovat o nové funkce a vylepšení. Stejně tak nemůžete s Office 2019 využít úžasné možnosti umělé inteligence, které poskytuje Office 365.

Office 365 zkrátka usnadňuje práci, šetří čas a přináší více zábavy. Přesvědčte se sami a podívejte se na povedená videa společnosti Microsoft nazvaná příznačně The Twins Challenge!

Další nápady, s jakou lehkostí a rychlostí můžete pracovat s vašimi známými a jistě oblíbenými nástroji, najdete na stránkách společnosti Microsoft Twins Challege.

A na nás se určitě obraťte, pokud potřebujete pomoci jakkoliv vylepšit své firemní technologie. Jako jeden z top dodavatelů Microsoft Dynamics vám rádi doporučíme a dodáme vhodné řešení, včetně veškerých souvisejících služeb. Kontaktujte nás.

Pin It on Pinterest

×