Rozšíření pro Outlook na iOS a Dynamics 365

Aplikace, Dynamics 365, Office 365, Outlook

Mějte vše podstatné pro komunikaci v jedné aplikaci.

Společnost Microsoft minulý týden oznámila úžasnou novinku – rozšíření pro aplikace Outlook na iOS. Takováto rozšíření zatím byla dostupná jen u stolních počítačů. Co to pro vás znamená? Když například obdržíte e-mail v jazyce, kterému nerozumíte, kliknete pouze na „přeložit“ a rozšíření Microsoft Translator převede obsah sdělení do vašeho jazyka. Zdá se vám to příliš jednoduché?

Když propojíte Outlook App pro iOS s Dynamics 365, získáte díky tomu kompletní mobilní kancelář. Komunikace se zákazníkem bude navázána na kontakty v Dynamics 365 (část CRM), dokumenty, které chcete přikládat do přílohy, budou dostupné v úložišti OneDrive for Business nebo v SharePointu. Propojení Outlook pro iOS a Dynamics 365 přináší ale ještě mnohem více. Potřebná data budete mít v jediné aplikaci a dostupná ihned. Data ze CRM, sociální inteligence a projektového řízení můžete mít k dispozici přímo ve vaší poštovní schránce.

V návaznosti na zpřístupnění pro iOS, plánuje Microsoft také zahájit podporu pro Android. V současné době mohou tyto funkcionality začít využívat uživatelé Office 365 na iOS a následně uživatelé Outlook.com.

Přeneste si aplikace, které máte rádi, přímo do své e-mailové schránky. Doplňky v Outlooku nyní umožňují například převést každý e-mail do tzv. Trello* karty, uložit konverzace do Evernote**, přeložit doručenou zprávu v několika vteřinách a ještě mnohem více.

Tato novinka nás opravdu potěšila. Už teď se těšíme na další!

Outlook-mobile-turns-2-Dynamics-b

 

Zdroj: https://blogs.office.com/2017/02/02/outlook-mobile-turns-2-and-now-comes-with-your-favorite-apps/

* Trello je aplikace pro řízení projektů a plánování práce v týmech.

** Aplikace pro ukládání poznámek, obrázků či fotografií.

Uložit

Pin It on Pinterest

×