Satya Nadella na Microsoft DOTS. Summit 2017

Dynamics 365

Blíží se významná konference společnosti Microsoft nazvaná DOTS. 2017 – Digital Opportunities & Transformation Summit. Akce se koná 28. 3. 2017 ve Foru Karlín. Téma je jasně dané stávajícími trendy v IT a světě podnikání. Mezi řadou skvělých řečníků vystoupí v Praze poprvé také výkonný ředitel společnosti Microsoft Satya Nadella.

WEBCOM jako významný partner Microsoftu si tuto mimořádnou událost nenechá ujít. Záhy vám pak přineseme rozhovory, postřehy, poznatky v dalších aktualitách. Zde je zatím jen malá ochutnávka, co nás čeká. Poznáme budoucnost na vlastní oči. Nahlédneme do nové digitální éry, kde technologie mění každodenní byznys.  Jak avizuje Satya Nadella: „Firmy už nebudou pouze využívat digitální technologie, ale samy se stanou digitálními společnostmi.“ Účastníci konference budou moci vyzkoušet některé novinky Microsoftu, například brýle pro virtuální realitu HoloLens. Neméně zajímavý je i projekt Příští Rembrandt (The Next Rembrandt), který učí stroje „přemýšlet, jednat a malovat“ jako tento nizozemský malíř. Níže se můžete podívat na video futuristy a dalšího z řečníků Gerda Leonharda, které vystihuje pojem Digitální transformace.

VIDEO: Digital transformation: are you ready for exponential change? Futurist Gerd Leonhard, TFAStudios

Pin It on Pinterest

×