Satya Nadella představil na mezinárodní konferenci Inspire novou vizi zaměstnancům a partnerům společnosti Microsoft

Cloud, Digitální transformace, Dynamics 365, Microsoft

V Las Vegas (v Nevadě) proběhla jedinečná každoroční událost Microsoft Inspire (dříve Partner Worldwide Conference PWC). Tato akce byla letos ale jiná. Konference nebyla jen pro několik desítek tisíc lidí z řad partnerů z celého světa, ale také pro samotné zaměstnance společnosti Microsoft (Microsoft Ready). Všichni si přišli vyslechnout vizi na další období. Kromě hlavních, tzv. Corenotes, si řečníci z řad zaměstnanců a klíčových partnerů připravili téměř 400 přednášek a dalších zajímavých vystoupení.

Všichni netrpělivě očekávali prezentaci Satya Nadelly (Chief Executive Officer of Microsoft Corporation). U této události samozřejmě nechyběl ani náš MVP specialista Jaromír Šponar (včetně našich 11 kolegů z Konica Minolta USA, Japan a Evropa) a spolu s dalšími 35.000 návštěvníky získal důležité informace týkající se vize a dalšího směřování Microsoftu.

Microsoft Inspire spojuje tisíce lidí a stovky vystavovatelů a je tím nejlepším místem pro vytváření pracovních vztahů a sdílení zkušeností napříč širokým spektrem služeb a produktů, které pomáhají k pozitivní proměně podnikání firem po celém světě. Mezi technickými odborníky a prodejními týmy všech zúčastněných organizací probíhá čilý networking. Organizace celosvětově procházejí digitální transformací poháněnou cloudem, umělou inteligencí, smíšenou realitou a internetem věcí. Přesně tyto technologie pomáhají lidem a firmám dosahovat nových úspěchů. Maloobchod se například stává více osobním, bankovnictví je přehlednější, zdravotní péče je schopná větší předvídatelnosti a prevence. Jsme rádi, že můžeme být jedním z partnerů společnosti Microsoft, členy skupiny stovek tisíc organizací majících pozitivní globální dopad. Společně s dalšími partnerskými firmami tvoříme tým poskytující nejmodernější technologie milionům zákazníků.

Microsoft Inspire je příležitostí k představení a sdílení společné vize společnosti Microsoft, plánů pro další rozvoj a inovace i specializace dle oborových specifik. V loňském roce společnost Microsoft zahájila svou transformaci a novou cestu, po které s úspěchem kráčí společně se svými partnery. Cílem je příprava na budoucnost a závazek k úspěchu v jedinečné době, kdy nás technologie a nové příležitosti spojují. Závazek k úspěchu a růstu především našich zákazníků.

Sledujte nás i nadále. V následujících týdnech Vás budeme informovat o nejžhavějších novinkách a zajímavostech z celé akce.

.

Pin It on Pinterest

×