Skladové operace a náhradní díly pod kontrolou díky Mobilnímu skladu

Automotive

Příjemky, výdejky, převodky, inventury. Jde vám z toho někdy hlava kolem? Vneste do svých skladů pořádek, klid a pohodu. Mějte zboží nebo náhradní díly pod kontrolou, aniž byste omezili jeho dostupnost a rychlost dodávky. Pomůže vám v tom aplikace Mobilní sklad, kterou jsme vyvinuli speciálně pro oblast automotive.

Již mnoho let plníme přání, požadavky a potřeby zákazníků z oboru automobilového  průmyslu. Přesně víme, jak fungují jednotlivé procesy a kde může nastat problém v různých fázích. Skladové hospodaření je klíčové pro správný chod servisu i autosalonu. Na něm záleží, zda bude zboží včas dodáno, zakázka kvalitně a rychle provedena a zákazník odejde spokojen. Proto je důležité, aby sklad běžel, jak má. A na tom je postavena naše aplikace Mobilní sklad, kterou můžete propojit s jakýmkoli DMS řešením (Dealer Management System).

Jak to celé funguje?

Online řešení pro řízení vašeho skladového hospodářství je založené na bezdrátové síti, ručních mobilních terminálech a čárových kódech. Mobilní sklad je určený pro provádění většiny skladových operací, kterými jsou disponibilita zboží na skladě, příjem a výdej,  prodej, inventura skladu, přesuny zboží uvnitř skladu či meziskladové převody a mnoho dalšího.

Jaké jsou hlavní přínosy řešení Mobilní sklad?

Mobilita
Díky dostupnosti online můžete aplikaci využívat kdekoli a kdykoli potřebujete. Navíc je integrována s vaším DMS řešením, do kterého se data přímo propisují. Jejich zobrazení je tak mnohem jednodušší a rychlejší.

Zamezení chybovosti
Již nemusíte ručně zadávat data do systému. Zboží jednoznačně identifikujete čarovými kódy. Chyby způsobené lidským faktorem, jako je například záměna zboží, se stanou minulostí.

Zvýšení pracovní efektivity a produktivity
Již nemusíte prohledávat stovky kódů a položek skladu. Příprava a vyskladňování servisních zakázek se výrazně zrychlí. Skladové operace provádíte pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů.

Vždy aktuální informace
Tok zboží a náhradních dílů ve skladech máte stále pod kontrolou. Pracujete v reálném čase s přesnými, detailními a stále aktuálními daty.

Flexibilita a integrace s DMS
Rozhraní Mobilního skladu je univerzální. Snadno a rychle ho integrujete s vaším DMS a získáte i variabilitu řešení pro případné budoucí změny.

S řešením Mobilní sklad zkrátka nakoupíte, zaevidujete, vyexpedujete a doručíte zboží vždy správně a včas. Získáte tak více času pro sebe, své zaměstnance a především pro zákazníky. Práce bez stresu vykouzlí úsměv na rtech vám i všem okolo.

Zeptejte se nás, jak na to. Umíme najít nejlepší řešení informačních technologií i pro vaši firmu. Pohybujeme se ve světě moderních technologií a pracujeme pro váš byznys. Jsme WEBCOM a jsme tady pro vás.

Pin It on Pinterest

×