Sledujeme za vás: Důležitá oznámení Microsoftu na konferenci Microsoft Directions EMEA 2017

Dynamics 365, EMEA, Microsoft

Ve Španělsku právě probíhá třídenní nezávislá konference Directions Emea pro partnery společnosti Microsoft, dodavatele řešení ERP a CRM systémů. Více než 2100 zástupců firem ze všech kontinentů zavítalo do Madridu, aby si vyslechli informace k hlavnímu tématu, tj. k transformaci technologií Microsoft Dynamics NAV a CRM na Microsoft Dynamics 365. Také my se účastníme této významné konference, abychom sledovali novinky ve světě Dynamics a maximalizovali odbornost a profesionalitu našich služeb.

Hovoří se o řešení Microsoft Dynamics NAV a jsou představovány nejnovější technologie pro  menší a středně velké firmy. Velký prostor je věnován důležitosti cloudu a rostoucí poptávce po cloudových řešeních a službách.

Událost je mimořádnou příležitostí celé komunity Microsoft Dynamics pro sdílení znalostí, vytváření partnerských sítí, objevování nových příležitostí pro budoucí růst a spolupráci. Účastníci jsou informováni o nejnovějším vývoji produktů a nástrojích, strategiích a řešení pro široký trh malých a středních firem. Posílí tak svou odbornost a profesionalitu v oblasti provozních i technických znalostí.

A my se již těšíme, až budeme moci tyto znalosti zúročit při zavádění a správném směřování rozvoje informačních systémů ve firmách našich zákazníků.

Pin It on Pinterest

×