Společnost Konica Minolta IT Solutions Czech dosáhla dalšího milníku v segmentu prodejců aut

Aplikace, Automotive, CRM, Dynamics 365

Řešení Konica Minolta Automotive CRM, postavené na největším podnikovém cloudu Dynamics 365 a určené pro řízení obchodních procesů prodejců vozů všech značek, získalo mezinárodní certifikaci společnosti Microsoft, a zároveň bylo schváleno jako preferované řešení pro segment automotive společnosti Microsoft. 

Certifikací byla potvrzena nejvyšší technologická úroveň partnerského řešení postaveného na platformě Microsoft Dynamics 365. Díky tomu získávají prodejci vozů výhodnější a flexibilní pořízení aplikace, rychlé nasazení standardních funkcí i následnou podporu a rozvoj na míru. 

Řešení již používá společnost Invelt, největší prodejce vozů značky BMW v České republice. Petr Bauš, její výkonný ředitel, vysvětluje, proč se pro řešení CRM pro prodejců vozů rozhodli: “Lidé preferují jiný způsob komunikace, vybírají si vůz jinými způsoby a hodně využívají internet. Potřebujeme nějaký systém, díky kterému poznáme svého zákazníka. A to je CRM. Společnost má dnes mnohem lepší přehled o tom, kdo je její zákazník, kolik jich má, komu co prodala, jaká byla zkušenost, jaké měl klient půjčené auto, kdo kam jezdí na servis, jak je zákazník spokojený. Ten záběr je skutečně široký.“ 

Proč je systém tak oblíbený u prodejců vozů, je zejména díky těmto funkcionalitám:  

  • Sjednocený obchodní proces pro echny prodejce, všechna dealerství a samozřejmě vždy pro danou značku  
  • Systém odpovídá každodenním aktivitám a práci obchodníka s připravenými dashboardy a přehledy  
  • 360° pohled na zákazníka, minulost i budoucnost na jedné obrazovce  
  • Přehledné plánování a vyhodnocování prodejců a týmů  
  • Díky integraci na ostatní provozní systémy vzniká jedno místo pro řízení celého obchodního procesu pro obchodníky i management  
  • Možnost mobilního přístupu – z tabletů, telefonů 

Tato technologická certifikace je zárukou a potvrzením toho, že Automotive CRM je plně kompatibilní s ostatním ekosystémem společnosti Microsoft a zároveň, že implementované procesy podporují fungování obchodních a marketingových procesů v celé síti dealerství vozů. 

Společnost Microsoft řešení také zařadila mezi nabízené produkty ve svém online shopu AppSource – více viz kmits.cz/AppSourceAutomotiveCRM 

Další informací o celém řešení, funkcionalitách a jeho využití je k dispozici na produktových stránkách www.automotivecrm.eu

Pin It on Pinterest

×