Společnost Microsoft jako lídr v oblasti analytických aplikací Business Intelligence

Business Intelligence, Power BI

Ve zprávě společnosti Gartner pro rok 2017 je Microsoft již 10. rokem umístěn na pozici lídrů s nejvíce ucelenou vizí pro aplikace Business Intelligence (BI) a analytické platformy.
Sledování, zobrazení a vyhodnocování firemních dat je cestou k úspěšnému řízení podnikání a správnému strategickému rozhodování o dalším rozvoji. Ocenění za inovace právě v této oblasti je velkým úspěchem. Microsoft stále rozvíjí nástroje BI napříč pracovními pozicemi v rámci každé organizace pro jednotlivé obory činnosti. K tomu využívá požadavků, postřehů a zkušeností vlastní uživatelské komunity. Díky dostupnosti v cloudu poskytuje uživatelům přehledný reporting, data jsou dostupná snadno a rychle, kdykoliv, kdekoliv a z jakéhokoliv zařízení.
Microsoft s technickým týmem pro vývoj Power BI přivítá své uživatele a nadšence datové analytiky na červnovém setkání pod názvem Microsoft Data Insights Summit.
Růst technologií Dynamics 365 v oblasti podnikových aplikací nabírá stále rychlejších obrátek a usnadňuje každodenní práci uživatelům po celém světě. Blahopřejeme společnosti Microsoft k jejímu vzestupu tentokrát v oblasti analytiky, radujeme se s nimi a těšíme se na další dobré zprávy.
Chcete také využívat nejprogresivnější informační technologie pro své podnikání? Neváhejte nás kontaktovat. Jsme již několik let spolehlivým partnerem Microsoftu a pomáháme českým firmám růst.


Zdroj: Gartner, Mspoweruser.com

Uložit

Uložit

Pin It on Pinterest

×