Správně nastavené nákupní procesy ušetří náklady i usnadní evidenci a správu dodavatelů

Dynamics 365, Dynamics AX, Microsoft Dynamics 365 Finance&Operations

Ve všech organizacích je úloha nákupního oddělení klíčová. Musí správně naplánovat a včas objednat skladové zásoby, aby bylo možné realizovat výrobu v termínu a dodat zboží zákazníkovi. Dále hlídají a vyjednávají nákupní ceny od dodavatelů včetně jejich správy a zajišťují komunikaci s těmito subjekty   

Řešení Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations nabízí možnost nastavení procesů souvisejících s nákupem, správou nákupních procesů a centralizací dodavatelů včetně nastavení cen nebo souvisejících se správou smluv a dalších dokumentů. 

Tento týden jsme si představili, jak elegantně řešit interní nákup, jakou roli hraje zajištění optimální zásoby zboží a materiálu, dále pak jak spravovat dodavatele a možnosti centralizace díky globálnímu adresáři nebo jakými způsoby lze kontrolovat a dosáhnout vyjednání lepší dodavatelské ceny. 

Více o těchto tématech se dozvíte v dnešním video rozhovoru, ve kterém si Petra Laštovková povídala s Liborem Štejdýřem, odborníkem na řešení Dynamics 365 Finance and Operations ve společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech. 


Přemýšlíte o implementaci moderního ERP systému ve své společnosti a chcete se dozvědět o aplikaci Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations více? Stačí nás kontaktovat a naši konzultanti vám rádi vše vysvětlí.


Libor Štejdýř, Solution Architect

Konica Minolta IT Solutions Czech
kmits.cz/li

Pin It on Pinterest

×