Tirehotel je záchranou pro přetížené autoservisy

Aplikace, Automotive, Servis, TireHotel

Jaro a podzim. Období, kdy pneuservisy běží na plné obrátky. Všichni chtějí přezout kola na svých vozech. A všichni potřebují výměnu pneumatik co nejdříve a co nejrychleji. Váš tým je vytížen na maximum, sklady praskají ve švech. Přijímáte objednávky, plánujete, připravujete, naskladňujete, evidujete, vyskladňujete a přezouváte, řešíte uskladnění či likvidaci použitých pneumatik. Činností kolem letní a zimní výbavy automobilů vašich klientů je skutečně mnoho. Je to období zvýšených tržeb, ale i náklady na provoz servisu rostou.

Jak svému týmu usnadnit práci a urychlit výměnu pneumatik, abyste obsloužili více klientů? Jak navýšit tržby a snížit provozní náklady? Vyzkoušejte TireHotel.

TireHotel jsme vyvinuli a poskytujeme ve spolupráci s předními servisy prémiových značek. Je součástí softwaru pro automobilové prodejce a servisní střediska, tedy DMS incadea.engine. Doplněk TireHotel ale bez problémů integrujete i do vašeho stávajícího DMS (Dealer Management System) systému. Technici tak pracují v uživatelském prostředí, na které jsou zvyklí. Ovládání aplikace je navíc velmi intuitivní.

A co tedy konkrétně umí? Pokrývá veškeré operace týkající se skladu pneumatik. Je pomocníkem pro evidenci výměny, příjem, výdej, automatický tisk účetních dokumentů, přehledů a štítků. Sleduje cestu pneumatik od příjmu na sklad až po jejich finální vyřazení. Eviduje každý skladový pohyb a zaznamenává historii, včetně informací o zákazníkovi a vozidle (včetně VIN). Vše snadno dohledáte a zkontrolujete. Navíc máte možnost editovat velké množství jednotlivých polí. Otevírání mnoha položek a vyplňování každé kolonky samostatně se stane minulostí. S aplikací TireHotel je vaše práce jednodušší, sklad je přehlednější a servis rychlejší.

Pořízení této vychytávky stihnete také ještě před začátkem sezony. Po krátké parametrizaci je TireHotel připraven být vaší pravou rukou pro rychlý a kvalitní servis. A samozřejmým bonusem je spokojenost zákazníků.

Nyní máte základní informace. Jak ale TireHotel vypadá a funguje v praxi? Rádi vám to ukážeme a zodpovíme vaše další dotazy. Kontaktujte nás.

Pin It on Pinterest

×